Gölmahal Villaları’nda takas kampanyası

Gölmahal Villaları’nda mevcut evini peşinat olarak verenler, kalanı için kira öder gibi kredi seçenekleri ile villa sahibi oluyor

Gölmahal Villaları’nda takas kampanyası

13 Kasım 2012 / emlakwebtv
Yalçınlar Group’un, İstanbul’un villa imarlı bölgelerinden Büyükçekmece Gölü kıyısında hayata geçirdiği projesi Gölmahal Villaları, yeni kampanyası ile şehir stresinden kaçma imkanı sunuyor. Eski evi peşinat olarak sayan kampanyada, alıcılar dilerse kredi kullanarak kalan tutarı kira öder gibi tamamlayabiliyor. İlk etabı 2013 Haziran’da, teslim edilecek olan Gölmahal Villaları’nda, fiyatlar villaların şerefiyesine göre 1 milyon 295 bin dolar ile 1 bin 495 bin dolar arasında değişiyor. Geçici bir süre devam edecek kampanya ile ev sahipleri villa konforuna daha kolay ulaşacak.

Gölmahal Villaları, rüzgarın, suyun, güneşin ve havanın gücünü kullanıyor
Gölmahal Villaları, 92 bin 470 metrekarelik bir alanda sadece 38 özellikli villadan oluşuyor. Dört mevsim yaşanılabilen villalar, büyük bahçeleri ve her eve ait müstakil havuzları ile sakinlerine konforlu bir yaşam sunarken, göl manzaralı muhteşem konumları ve farklı mimarileriyle de dikkat çekiyor. Türkiye’nin ödüllü mimarları Dara Kırmızıtoprak ve Gökhan Avcıoğlu tarafından tasarlanan Gölmahal Villaları, doğaya saygılı duruşu ile de fark yaratıyor.


Proje Bilgisi: Gölmahal