GOP Park Vadi Evleri Ankara!

Öztürkler Grup İnşaat ve Seze Yapı İş Ortaklığı ile hayata geçirilen GOP Park Vadi Evleri Ankara Çankaya'da konumlanıyor

GOP Park Vadi Evleri Ankara!

Öztürkler Grup İnşaat ve Seze Yapı İş Ortaklığı ile hayata geçirilen GOP Park Vadi Evleri Ankara Gaziosmanpaşa'da konumlanıyor. Lokasyonu ile dikkat çeken proje şehrin içerisinde panoramik vadi manzarasına sahip. 

Projede yer alan son konutların satışı yapılan Park Vadi Evleri'nde daire sahiplerine satış sonrası hizmetler sunuluyor. Projeden ev alan yatırıcılara uygun kiracı adayı bulunuyor. Daire sahibi adına abonelik başvuruları yapılıyor. Daire için tadilat, temizlik ve taşınma taleplerine destek olunuyor. 

GOP Park Vadi Evleri fiyatları 750 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projeden ev satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Oturum ve yatırım için ideal olan GOP Park Vadi Evleri'nde daire kiraları 2 bin 500 TL ile 3 bin TL arasında değişiyor. 

GOP Park Vadi Evleri Ankara!

Projeden ev sahibi olanlara sunulan sosyal imkanlar arasında; açık ve kapalı otopark, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, sauna, güneşlenme terası, kameralı güvenlik bulunuyor. GOP Park Vadi projesinde daireler ise ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

4 bin 750 metrekare arsa alanı üzerinde kurulan GOP Park Vadi Ankara projesinde 4+1 tipinde alanları 196 metrekare ile 370 metrekare arasında değişen toplam 45 adet daireye ver veriliyor. Proje 17 katlı tek blok halinde yükseliyor. Park Vadi projesinde normal 4+1 daire alanları 172 metrekare ile 195 metrekare arasında, 4+1 dubleks daireler ise 340 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Firma Bilgisi: Öztürkler Grup İnşaat
Proje Bilgisi: GOP Park Vadi