G.O.P Park Vadi Evleri'nde yaşam başladı

Öztürkler Grup ve Seze Yapı ortaklığıyla Ankara'da hayata geçirilen G.O.P Park Vadi projesinde yaşam başladı. Projede kalan son 17 daire 750 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

G.O.P Park Vadi Evleri'nde yaşam başladı

Ankara'da, Öztürkler Grup ve Seze Yapı imzasıyla inşa edilen GOP Park Vadi evlerinde yaşam başladı. 45 adet lüks konuttan oluşan projede satışlar "Düşlediğiniz Kadar Gerçek" sloganıyla devam ediyor. 

750.000 TL'den başlayan fiyatlarla
Başlangıç fiyatı olarak 750.000 TL'nin belirlendiği GOP Park Vadi Evleri projesinde 4+1 ve dublex daire seçenekleri yer alıyor. Projede kalan son 17 daire, yatırımcısını bekliyor. 

G.O.P Park Vadi Evleri'nde yaşam başladı

GOP Park Vadi projesi
Yapı taşıyıcı kısmı, "Deprem Yönetmeliği'ne uygu C30 sınıfı betonarme perde ve fore kazık radye temel sistemi ile inşa edilen ve tüm malzemelerde TSE standardı tutturulan GOP Park Vadi, panoramik vadi ve şehir manzarası içeriyor. Projede kapalı yüzme havuzu, güneşlenme bahçesi, basketbol sahası, fitness center ve yürüyüş alanlarının yanı sıra manzaraya hakim bir sauna da bulunuyor. 

3 Katlı Kapalı Otapark ve 24 saat özel güvenlik hizmeti sunulan GOP Park projesinde ayrıca ses ve ısı yalıtımı, yangın ve gaz alarm sistemi gibi güvenlik hizmetleri de veriliyor. 


GOP Park İletişim Bilgileri: 0 312 496 0 111 – 0 312 496 1 096

Firma Bilgisi: öztürkler grup
Proje Bilgisi: gop park