Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları!

Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları Ceylan İnşaat projesi olup 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor

Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları!

Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları Ceylan İnşaat projesi olup 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor. Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nda daire ve ofisler bulunuyor. Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları büyüklükleri 91 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor.

Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları 24 katlı tek blok olarak tasarlanıyor. Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nda 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerine yer veriliyor. Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları 5 bin 760 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları toplam 192 adet daireden oluşuyor. Bunların dışında projede 6 ticari alan ve 9 ofis bulunuyor. Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları seyir terası, kat bahçesi ve barbekü alanlarından oluşuyor.

14. kattan sonra deniz manzarasına sahip olan Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları satılık daire sahiplerine kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alan, ocuk oyun parkı, yürüyüş parkuru, kamelya alanı ve meyve bahçesi, çok amaçlı spor alanları gibi hizmetler sunuyor.

Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunuyor. 120 aya kadar vade seçeneği sunulan Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları 678 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor. 

Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları adres bilgileri: Eğitim Mah. Kasrı Ali Cad. No:39 Fikirtepe Göztepe, Kadıköy/İstanbul

"Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları!" Başlıklı Haberin Galerisi

Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları!

Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları!

Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları!

Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları!

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları