Graniser Cersaie Fuarı'na katılıyor

Graniser, 22-26 Eylül 2014 tarihinde İtalya’da düzenlenecek seramik sektörünün en büyük fuarı Cersaie’ye katılıyor

Graniser Cersaie Fuarı'na katılıyor

Graniser, 22-26 Eylül 2014 tarihinde İtalya’da düzenlenecek seramik sektörünün en büyük fuarı Cersaie’ye katılıyor. Fuarda mevcut ürünleri dışında 2015 koleksiyonuna ait 26 yeni serisinin tanıtımını da yapacak olan Graniser, tasarımları ile sektör profesyonellerini etkisi altına almayı amaçlıyor.

Graniser bu yıl yedinci kez katılacağı sektörün en büyük fuarı Cersaie’de üretimini gerçekleştirdiği yer-duvar ve sırlı porselen karoları, özgün banyo, mutfak ve diğer yaşam alanlarında fark yaratacak tasarımları ve yepyeni serilerini 16.Hol B-56 – C53 no’lu stantta ziyaretçileri ile buluşturacak.

İtalya’nın önde gelen tasarımcıların özenli çalışmaları sonrasında hazırladığı koleksiyonları ile Cersaie’de dikkat çekeceklerini belirten Graniser Seramik Genel Müdür Yardımcısı Baybars Genç; “Digital baskı teknolojisinin geldiği son noktayı kullanarak doğanın saf renk ve dokularını Graniser Seramik yaratıcılığı ve özeni ile ürünlerimize aktardık. Dünya seramik sektöründeki son trendlerin geldiği noktayı, birbirinden farklı beğenilere ve segmentlere uygun serilerimizle uluslararası tüketicilere sunacağız” dedi.

Graniser Seramik Hakkında: Seramik üretiminde Türkiye’nin lider üreticileri arasında yer alan Graniser, Akhisar/Manisa’da 275 dönüm alan üzerine kurulu fabrikasıyla toplamda 23 milyon m2 üretim kapasitesine sahip, 1000’ e yakın çalışanı ile duvar ve yer karosu, sırlı granit, dekor, bordür üretmekte ve kurduğu satış noktaları ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında 60’tan fazla ülkeye hizmet vermektedir.

 

 

Firma Bilgisi: Graniser