Graniser'in İtalya çıkarması

Graniser, geçtiğimiz günlerde İtalya’da düzenlenen seramik sektörünün en büyük fuarı Cersaie’ye katıldı

Graniser'in İtalya çıkarması

Graniser, geçtiğimiz günlerde İtalya’da düzenlenen seramik sektörünün en büyük fuarı Cersaie’ye katıldı. Fuarda mevcut ürünleri dışında 2015 koleksiyonuna ait 26 yeni serisinin tanıtımını da yapan Graniser, tasarımları ile sektörprofesyonellerinin ilgi odağı oldu. Graniser bu yıl yedinci kez katıldığı sektörün en büyük fuarı Cersaie’de üretimini gerçekleştirdiği yer-duvar ve sırlı porselen karoları, özgün banyo, mutfak ve diğer yaşam alanlarındaki tasarımları ve yepyeni serilerini 16.Hol B-56 – C53 no’lu stantta ziyaretçileri ile buluşturdu.

Graniser Cersaie Fuarı'nda

Graniser'in yaratıcılığını aktardık
İtalya’nın önde gelen tasarımcıların özenli çalışmaları sonrasında hazırladığı koleksiyonları ile Cersaie’de dikkat çektiklerini belirten Graniser Seramik Genel Müdür Yardımcısı Baybars Genç; 'Digital baskı teknolojisinin geldiği son noktayı kullanarak doğanın saf renk ve dokularını Graniser Seramik yaratıcılığı ve özeni ile ürünlerimize aktardık. Dünya seramik sektöründeki son trendlerin geldiği noktayı, birbirinden farklı beğenilere ve segmentlere uygun serilerimizle uluslararası tüketicilerin beğenisine sunmuş olmaktan ötürü çok mutluyuz. Önümüzdeki dönemlerde bu ve bunun gibi pek çok fuarda yer almayı, yatırımcılarına daha yakından temas etmeyi ve tasarımlarımızı tüm dünyaya tanıtmayı hedefliyoruz.' dedi.

Graniser Seramik Hakkında
Seramik üretiminde Türkiye’nin lider üreticileri arasında yer alan Graniser, Akhisar/Manisa’da 275 dönüm alan üzerine kurulu fabrikasıyla toplamda 23 milyon m2 üretim kapasitesine sahip... 1000’ e yakın çalışanı ile duvar ve yer karosu, sırlı granit, veriyor.

Firma Bilgisi: Graniser