Graniser'in yeni serisi Engelberg

‘Yeni Klasik’ anlayışıyla tasarlanan Engelberg serisi, dijital baskı teknolojisinin verdiği özgürlük ve rölyefli kalıbının kattığı estetik yüzey ile seramikte doğallığı huzurla birleştiriyor

Graniser'in yeni serisi Engelberg

Doğal renkleriyle dikkat çeken Engelberg serisi dekorasyonda doğal, eskitilmiş ve fonksiyonel bir çizgiye sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

Açık ve koyu ton seçenekleriyle doğallığı evlerinize getiren serinin, 10 x 30, 30 x 60 cm dikdörtgen ve 45 cm altıgen formu bulunuyor. Salon ve antre gibi kuru yerlerde kullanılabilen Engelberg serisi, mutfak ve banyo gibi ıslak zeminlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Graniser Seramik Hakkında:  Seramik üretiminde Türkiye’nin lider üreticileri arasında yer alan Graniser, Akhisar/Manisa’da 275 dönüm alan üzerine kurulu fabrikasıyla toplamda 23 milyon m2 üretim kapasitesine sahip, 1000’ e yakın çalışanı ile duvar ve yer karosu, sırlı granit, dekor, bordür üretmekte ve kurduğu satış noktaları ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında 60’tan fazla ülkeye hizmet vermektedir. 

Firma Bilgisi: Graniser