Graniser Seramik'tan usta eğitim semineri atağı

Graniser Seramik, Batman, Zonguldak, Bartın, Kahramanmaraş ve Bolu gibi şehirlerde "Usta Eğitim" seminerleri gerçekleştirdi

Graniser Seramik'tan usta eğitim semineri atağı

Graniser Seramik, Usta Eğitim Seminerleri ile tüm ülke çapında 3 binin üzerinde seramik ustasına mesleki eğitim sundu. Üretiminin yüzde 60'ını ihracata yönelik olarak gerçekleştiren Graniser, eğitimlerin tamamlanmasının ardından gerçekleştirilen çekilişlerle ustalara seramek kesme makineleri ve farklı hediyeler verdi.

Graniser'den ustalara eğitim
Graniser, Batman, Zonguldak, Bartın, Kahramanmaraş ve Bolu gibi şehirlerde gerçekleştirdiği Usta Eğitim seminerleri ile 3 bin ustaya mesleki eğitim desteği sundu. Firma eğitimlerde ustaların uygulama esnasında karşılaştıkları problemler hakkında çözüm önerileri geliştirdi. 

Geliştirilen eğitim programıyla ilgili bir veren Graniser Seramik Genel Müdürü Erol Hacıoğlu, Türkiye seramik sektörünün bilgi birikimi, üretim gücü ve teknolojisiyle yüksek bir potansiyele sahip olduğunu vurguladı. Bu potansiyelin doğru değerlendirilmesi noktasında eğitimlerin büyük değer taşıdığını aktara Hacıoğlu:

"Sektör her düzeyde nitelikli ve donanımlı çalışanlara ihtiyaç duyuyor.  Sorumluluk üstlenen bir firma olarak sektörel gelişim için her alanda destek ve katkı sağlamaya çalışıyoruz. "Usta Eğitim" seminerlerini bu amaçla düzenledik Seramik sektörünün güçlü bir markası olarak önümüzdeki yıllarda küresel boyutta bir şirket olma yolunda ilerleyeceğiz. Ürün kalitesi, hizmet kalitesi, kurum kültürü, yönetim becerisi ve üretim standartlarıyla fark yaratan bir firma olmaya devam edeceğiz..." dedi.