Graniser Seramik'ten gülümseten eğitim

Graniser Seramik, her yıl bayi ve mağaza satış personeline yönelik düzenlediği motivasyon seminerlerini bu yıl psikolog Kutay Türkmen’in “Etkin Satış Teknikleri ve İletişimde Gülümsemenin Büyüsü” temasıyla 200 satış personeline yönelik gerçekleştirdi.

Graniser Seramik'ten gülümseten eğitim

Graniser Seramik, insan kaynaklarına yatırım politikası doğrultusunda bayi ve mağaza satış personeline yönelik düzenlediği eğitim seminerlerini sürdürüyor. Bu yıl 27-28 Ekim tarihleri arasında Hilton Garden Inn’de dört grup halinde 200 satış personeline eğitim veren Graniser Seramik, değişen müşteri profili, satış stratejileri ve rekabetçi pazar karşısında satış personeline çok daha nitelikli iletişim becerileri kazandırmayı amaçlıyor.

Graniser Seramik'ten gülümseten eğitim

Uzmanlardan gülümseten eğitim
Psikolog Kutay Türkmen tarafından verilen “Etkin Satış Teknikleri ve İletişimde Gülümsemenin Büyüsü” başlıklı eğitim programında, ‘gülümsemenin önemi’ üstünde durularak, sağlıklı iletişim kurmanın temel faktörleri ele alındı. Türkmen, eğitim programında satış sektöründe gülümsemek neler kazandırır, gülümsemenin sonuçları ne zaman alınır, beden dilinde gülümseme, iletişim kazaları, satış sektöründe ikna psikolojisinin önemi, hipnotik dil kalıpları, fark yaratmak için "farkında" olmak, farklı bakabilmenin önemi, gülümsemek hatırlanabilir mi, gülümseyen bir takım olabilmek gibi başlıklar altında gülümsemeyi tüm yönleriyle değerlendirerek katılımcılarla paylaştı.