Graniser Seramik'ten Lucca Serisi

Graniser Seramik’in Lucca serisi, Doğu’nun klasik motifleri arasında yer alan Damask desenlerini saraylardan yaşam alanlarına taşıyor

Graniser Seramik'ten Lucca Serisi

Dekorasyona kazandırdığı özgün tasarımlarla öne çıkan Graniser Seramik Lucca serisi, Damask desenleri dört farklı doğal renkle kombine ederek yaşam alanlarının yer ve duvar dekorasyonuna şık ve estetik bir görünüm kazandırıyor. Antrasit, kemik, kahverengi ve beyaz renklerden oluşan Lucca serisi, geniş ebatları ve ebruli dokusuyla dekore edildikleri mekanlara sıcak ve doğal bir tarz katmayı başarıyor. 

Saray süslemelerinde mermer doğallığı

Saray süslemelerinde ve geleneksel kalem işlerinde göze çarpan Damask desenleri dekorasyon dünyasına kazandıran Lucca serisi, doğal mermer duygusu yaratan özgün dokusuyla çarpıcı bir kontrast oluşturuyor. Lucca serisi, kahverengi-kemik ya da antrasit-beyaz renklerin kombinasyonuyla algıda çok daha güçlü bir etki de yaratıyor.

Görsel çarpıcılığıyla özellikle banyolarda fark yaratan Lucca serisinin duvar karoları 30x60 cm, antrasit ve kahverengi Damask desenli dekorları 30x60 cm, antrasit ve kahverengi bordürleri 2,5x60 cm, antrasit ve kahverengi Damask desenli bordürleri 15x60 cm, antrasit, kemik ve kahverengi yer karoları ise 45x45 cm boyutlarına sahip bulunuyor.

Firma Bilgisi: Graniser