Graniser’den Nefes Aldıran Yeni Seri; Santa Fe

Graniser Seramik, en yeni serisi Santa Fe’yi, yaşam alanlarında modern tarzını konuşturmak isteyenlerin beğenisine sunuyor

Graniser’den Nefes Aldıran Yeni Seri; Santa Fe

Graniser Seramik,  en yeni serisi Santa Fe’yi, yaşam alanlarında modern tarzını konuşturmak isteyenlerin beğenisine sunuyor.

Santa Fe, modern ve şık görüntüsünün yanı sıra hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Seri, özellikle yaz mevsiminin kendini iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde çokça vakit geçirilen teraslara da daha ferah bir hava katıyor.

Özgün tasarımları ile seramik sektörünün trendlerini belirleyen Graniser’in yeni serisi Santa Fe ile farkınız fark edilmek olsun.  

Graniser Seramik Hakkında:
Seramik üretiminde Türkiye’nin lider üreticileri arasında yer alan Graniser, Akhisar/Manisa’da 275 dönüm alan üzerine kurulu fabrikasıyla toplamda 23 milyon m2 üretim kapasitesine sahip, 1000’ e yakın çalışanı ile duvar ve yer karosu, sırlı granit, dekor, bordür üretmekte ve kurduğu satış noktaları ile dünyanın farklı yerlerindeki müşterilerine hizmet vermektedir. 1999 yılında kurulan Graniser, geldiği noktada 60’tan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. 

Firma Bilgisi: Graniser