Greenist Projesinde yaz kampanyası

İstanbul Bahçelievler'de hayata geçirilen Greenist projesinde yaz kampanyası düzenleniyor. Projeden ev almak isteyenlere yüzde 10'luk indirim sunan kampanya 1 Eylül tarihine kadar devam edecek

Greenist Projesinde yaz kampanyası

Bahçelievler'de hayata geçirilen Greenist projesinde avantajlı yaz kampanyası başladı. 1 Eylül'e kadar devam edecek kampanya kapsamında yatırımcıya yüzde 10'luk indirim fırsatı sunulacak...

Greenist'te yaz fırsatı
Bahçelievler'de 174 daireden oluşan Greenist projesinde yaz kampanyası 30 Temmuz'da başlayacak. Kampanya kapsamında 1 Eylül'e kadar Greenist projesinden ev sahibi olmak istiyenlere yüzde 10 oranında indirim içeren fırsatlar sunulacak.

"Dört Mevsim Tatil" ilkesiyle yola çıkan ve yeşil alan potansiyeliyle dikkat çeken Greenist, yaza özel imkanlar barıntırıyor. Özel peyzaj mimarisi ve açık-kapalı yüzme havuzları içeren projede, çocuklara yönelik oyun alanları ve sosyal tesislerle "tatil" konsepti yılın tüm günlerinde sürdürülüyor.

 

Greenist Projesinde yaz kampanyası

 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici, yoğun metropol yaşamının insanlardan tatil yapma şansını aldığını belirterek:

"Bizler de tatili evlerimize getirelim istedik ve bunun için hiçbir detaydan kaçınmadık. Bu keyfi yaşatmayı kolaylaştırmak için de, 1 Eylül’e kadar tüm dairelerimde yüzde 10 oranında indirim uyguluyoruz” ifadelerini kullandı.. 

Firma Bilgisi: Saray Grup
Proje Bilgisi: Greenist