Bahçelieveler Greenist projesinde yılın son fırsatı

İstanbul Bahçelievler'de inşa edilen Greenist projesinde yıl sonuna özel avantajlı fiyat dönemi başladı. Kampanya kapsamında projeden konut almak isteyenlere yüzde 10'luk indirim sunulacak

Bahçelieveler Greenist projesinde yılın son fırsatı

Saray Grup tarafından Bahçelievler'de inşa edilen Greenist projesinde yıl son kampanyası başladı. 174 daireden oluşan ve yeşil konseptte inşa edilen projeden ev almak isteyenler, yüzde 10'luk indirimden faydalanabilecek.

Greenist Projesinde çifte fırsat
31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek Greenist kampanyasının yatırımcı için büyük bir fırsat olduğunu söyleyen Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı, döviz dalgalanmaları ve buna bağlı inşaat malzemelerine yönelik artışın henüz hissedilmediği bu dönemin değerlendirilmesi gerektiğini belirtit. Saraylı: 

"Greenist projemizde arsa fiyatına ev satmaya devam ediyoruz. Yılbaşına özel düzenlediğimiz yüzde 10 indirim de bu avantajı ikiye katladı. Konut sahibi olmak isteyenler için çok büyük bir fırsat..." ifadelerini kullandı

 

Greenist projesinde yıl sonu kampanyası

 

Greenist projesi özellikleri
Toplamda 174 daireden oluşan Greenist projesi İstanbul Bahçelievler'de hayata geçirildi. Her daireye özel balkon/teras veya kat bahçesi imkanının sunulduğu proje, geniş sosyal alan donanımıyla dikkat çekiyor. Projede oda sayısı kadar otopark hakkı ve özel güvenlik hizmeti de sunuluyor. Greenist'te ayrıca, yetişkinler ve çocuklara özel yüzme havuzları, yürüyüş parkuru, voleybol sahası, restoran ve Türk hamamı gibi imkanlar da sunuluyor. 

453 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Tasarımı Mimar Sinan Kafadar tarafından yapılan Greenist'de daire fiyatları 453 bin TL'den başlıyor ve 1 milyon 250 bin TL'ye kadar çıkabiliyor. 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire tiplerine sahip olan proje, toplamda 26 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Dairelerin büyüklükleri ise 74 metrekareden başlıyor ve 315 metrekareye kadar yükseliyor. 


 

Firma Bilgisi: Saray Grup
Proje Bilgisi: Greenist