Greenox Residence ön talep topluyor

Aycan&Feres Ortaklığı ile hayata geçirilen Greenox Residence projesinde ön talep toplanıyor

Greenox Residence ön talep topluyor

Aycan&Feres Ortaklığı ile hayata geçirilen Greenox Residence projesinde ön talep toplanıyor. İstanbul Kağıthane'de yükselen proje Büyükdere Caddesi'ne 5 dakika mesafede inşa ediliyor. Mimarisi Mental Design Works Mimarlık Ofisi'ne ait olan projenin iç mimarisi uluslararası tasarım ofisi I-am İstanbul tarafından hazırlandı. 

Greenox projesinde 28 metrede dikey orman, 48 metrede teras, 50 metrede ise yüzme havuzuna yer veriliyor. 22 bin bitkinin de yer aldığı Greenox Residence'da bulunan bitkilerin en önemli özelliği otomatik sulanıyor, ilaçlanıyor ve gübreleniyor olması. Ön talep süreci devam eden Kağıthane Greenox projesi 23 Nisan'da düzenlenecek lansman ile görücüye çıkacak. Projenin sosyal alanları arasında; açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzu yer alıyor. 

Konut satın almak isteyenlere kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Greenox Residence fiyatları 450 bin TL ile 886 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 27 katlı tek bloktan meydana  gelen projede 170 adet daireye yer veriliyor. 1+1 ve 2+1 tipinde alanları 53 metrekare ila 72 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip dairelerin yer aldığı Greenox Residence teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Aycan&Feres Ortaklığı
Proje Bilgisi: Greenox Residence