Greenox Residence satışları 21 Nisan'da başlıyor

Aycan&Feres Ortaklığı ile Kağıthane'de hayata geçirilen Greenox Residence satışları 21 Nisan'da başlıyor

Greenox Residence satışları 21 Nisan'da başlıyor

Aycan&Feres Ortaklığı ile Kağıthane'de hayata geçirilen Greenox Residence satışları 21 Nisan'da başlıyor. Ön taleplerin toplanmaya başladığı proje Kağıthane'de yükselecek. Toplam 170 adet konuttan oluşması planlanan Greenox Residence projesinin kentsel dönüşüm algısında yeni bir boyut açması bekleniyor. 

Büyükdere Caddesi'ne 5 dakika mesafede yükselecek olan Greenox Residence projesinin mimarisi Mental Design Works Mimarlık Ofisi'ne ait. İç mimarisi ise uluslararası tasarım ofisi I-am İstanbul tarafından hazırlandı. 22 bin bitkinin yer alacağı Greenox Residence'da bulunan bitkiler otomatik olarak sulanacak, ilaçlanacak ve gübrelenecek. 

Ön talep süreci devam eden projede satışların 21 Nisan'da başlaması planlanıyor. Greenox Residence sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzu bulunuyor. 27 katlı tek bloktan meydana gelecek olan projede 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer verilmesi bekleniyor. Projede teslimlerin ise 2017 yılında yapılması planlanıyor. 

Greenox Residence sektörün de dikkatini çekecek

Aycan Grup Başkanı Ahmet Tüfekçibaşı, '' Feres  ve Aycan markaları çatısı altında bireysel olarak bugüne kadar nitelikli projeler hayata geçirdik. Şimdi ise deyim yerindeyse güçlerimizi birleştirdik. Kâğıthane ve Çeliktepe’de birçok yapı inşa eden ve etmeye devam eden Aycan Gayrimenkul olarak özellikle kentsel dönüşüm projelerinde aktif bir rol üstleniyoruz.  2007 yılından bu yana bölgede gerçekleştirdiğimiz kentsel dönüşüm projeleri nedeniyle Kâğıthane bölgesini çok iyi tanıyoruz. Ada bazlı çalışmalar hayata geçiriyoruz. Feres Gayrimenkul de bugüne kadar butik yapılar inşa ederek yoluna devam eden bir firma. Yaklaşık iki sene önce kurulan Feres, birçok başarılı işe imza attı. Şimdi ise ortaklık olarak Çeliktepe bölgesinde benzersiz bir ikon projeyi hayata geçirmek için bir araya geldik” dedi. Tüfekçibaşı, “Greenox Residence adını verdiğimiz proje, sahip olduğu özellikler ve eşsiz mimarisi ile konut alıcılarının olduğu kadar sektörümüzün de dikkatini çekecek” diye konuştu.

 

Firma Bilgisi: Aycan&Feres Ortaklığı
Proje Bilgisi: Greenox Residence