Greenox Urban Residence lansman fiyatlarıyla satışta

Aycan&Feres İş Ortaklığı ile inşa edilen Greenox Urban Residence, Büyükdere Caddesi'ne 400 metre mesafede yükselecek. Projede fiyatlar, 6.900 TL'den başlıyor.

Greenox Urban Residence lansman fiyatlarıyla satışta

"Türkiye'nin ilk ve tek dikey ormanı" sloganıyla lansmana çıkan Greenox Urban Residence, Büyükdere Caddesi'ne 400 metre mesafede yükselecek. Projede metrekare fiyatları 6.900 TL'den başlayacak. Projeyle ilgili bilgi veren Feres Gayrimenkul Yönetim Kurulu Eş Başkanı Murat Yağan

"Söz konusu bu projemiz de yatırımcılarına kazandıracak olmasının yanı sıra sosyal sorumluluk örneği de teşkil ediyor." ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin ilk ve tek dikey ormanı: Greenox Urban Residence
Greenox Urban Residence, İtalyan mimar Stefano Boeri tarafından geliştirilen Bosca Verticale-Dikey Orman konseptinin Türkiye'deki ilk örneği olma özelliği taşıyor. Yüksek yoğunluklu tarihi bir bölge olan Porta Nuova Isola'nın kentsel dönüşümü esnasında ortaya çıkan konsept giderek kalabalıklaşan, betonlaşan kentlerde bitki çeşitliliğini artırmaya yönelik atılımı temsil ediyor.

Greenox Urban Residence lansman fiyatlarıyla satışta

 

Greenox'da lansmana özel yüzde 20 fırsatı
Avrupa Yakası'nın merkezinde yer alan ve finas merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken Greenox Urban Residence, Büyükdere Caddesi'ne 400 metre mesafede yükseliyor.Proje, 4. Levent metro durağına  5 dakikalık yürüme mesafesinde,FSM ve Boğaziçi köprülerine ise araba ile 8 dakikalık uzaklıktan yer alıyor. Greenox Urban Residence'nin Beşiktaş Vapur İskelesi'ne uzaklığı ise yalnızca 15 dakika...

390 bin TL'den başlayan fiyatlarla
1+1 tipi dairelerin 390 bin TL'den başladığı Greenox Urban Residence'de en yüksek daire fiyatı ise 664.000 TL düzeyinde. Mevcut fiyatlar üzerinden yüzde 20 indirimin uygulandığı projede bankalar aracılığıyla ve şirket bünyesinde geliştirilen özel ödeme olanaklarına da yer veriliyor.

 

Firma Bilgisi: Aycan&Feres Ortaklığı
Proje Bilgisi: Greenox Residence