Greenox Urban Residence'de Babalar Günü kampanyası

Türkiye'nin ilk dikey orman konseptli projesi Greenox Urban Residence'de Babalar Günü'ne özel bir kampanyaya başlandı. Kampanya kapsamında mevcut indirimin üzerine yüzde 5'lik ek indirim imkanı sunulacak.

Greenox Urban Residence'de Babalar Günü kampanyası

Türkiye'de hayata geçirilen ilk dikey orman konsept projesi Greenox Urban Residence'de Babalar Günü'ne özel bir kampanyaya başlandı. Mevcut indirim oranlarına ek olarak yüzde 5'lik indirim olanağı sunulan kampanyanın 19 Haziran Pazar günü yapılacak alımlarda geçerli olacak.

Greenox Urban Residence projesi
Büyükdere Caddesi'ne 400 metre mesafede konumlandırılan Greenox Urban Residence, Aycan&Feres İş Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. 13 bin metrekarelik konut alanına ek olarak 1.100 metrekarelik sosyal tesis alanı içeren Greenox Urban Residence, 120 milyon TL'lik yatırım bedeline sahip.

17 katlı tek blokta yer alan 170 konuttan oluşan projenin teslimleri ise 2017 yılının Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilecek. Greenox Urban Residence bünyesinde genişlikleri 50-97 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer verilecek.

Greenox Urban Residence'de Babalar Günü kampanyası

Avrupa Yakası'nın en önemli iş ve finans merkezlerine kolay ulaşım olanağı taşıyan proje, 4.Levent metro durağına 5, FSM Köprüsü, Boğaziçi Köprüsü gibi ulaşım akslarına ise özel araç ile 8 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Greenox Uran Residence'den Beşiktaş İskelesi'ne de 15 dakikata ulaşmak mümkün. 

Greenox Urban Residence'de sosyal olanaklar
Terasında yüzme havuzu ve güneşlenme alanları bulunan Greenox Urban Residence vitamin bar, cep sineması, barbekü alanı,  buhar odası, seyir terası, fitness salonu, sauna, şok duşu, soyunma odaları; giriş katında resepsiyon, karşılama avlusu, etkileşim avlusu, concierge, toplantı salonu, çalışma odası, misafir suitleri, cafe, müzik ve oyun odaları ve eğlence odası gibi sosyal olanaklara sahip olacak. 

 

Firma Bilgisi: Aycan&Feres Ortaklığı
Proje Bilgisi: Greenox Urban Residence