Greenox Urban Residence'nin temelleri atıldı

Türkiye'nin dikey orman konsepti ile inşa edilen ilk projesi Greenox Urban Residence'nin temelleri atıldı. Temel atma törenine Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç da katıldı

Greenox Urban Residence'nin temelleri atıldı

Aşcan&Feres İş Ortaklığı imzası ile hayata geçirilen Greenox Urban Residence'nin temelleri Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç'ın da katıldığı bir törenle atıldı. Greenox Urban Residence, Türkiye'nin ilk "dikey orman konseptli" projesi olma özelliği taşıyor.

Greenox Residence'den yüzde 40 prim vaadi
120 milyon TL yatırım değerine sahip Greenox Urban Residence'nin Kağıthane bölgesindeki il büyük projeleri olduğunu vurgulayan Aycan Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tüfekçibaşı:

"Bölgeyi yakından tanıyoruz. Greenox Urban Residence tamamlandığında minimum yüzde 40 oranında prim yapacaktır" ifadelerini kullandı.

 

Greenox Urban Residence'de temeller atıldı

Greenox'un yüzde 30'u satıldı
Projenin bir diğer ortağı Feres Gayrimenkul'un Yönetim Kurulu Eş Başkanı Murat Yağan da doğaya saygılı ve çevreci binalar hayata geçirdiklerini söyledi. Greenox Urban Residence'nin kazançlı bir yatırım olmasının ötesinde sosyal bir sorumluluğu yerine getirdiğini belirten Yağan:

"Greenox Urban Residence’ın yanı sıra Kağıthane’de yatırım değeri 500 milyon dolar olan 5 ada ile de anlaşmaları tamamlamak üzereyiz" ifadelerini kullandı. 

4. Levent'te Büyükdere Caddesi'ni 120 metre mesafede yer alan Greenox Urban Residence'nin Eylül 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. 1+1 daire fiyatlarının 390 bin TL'den başladığı projede, daire fiyatları 685 bin TL'ye kadar yükselebiliyor. Projenin yüzde 30'luk kısmı ise şimdiden satılmış durumda. 

Firma Bilgisi: Aycan&Feres Ortaklığı
Proje Bilgisi: Greenox Urban Residence