Greentown Çerkezköy fiyatları 259 bin TL'den başlıyor

Güçlü İnşaat imzası ile hayata geçirilen Greentown Çerkezköy fiyatları 259 bin TL'den başlıyor

Greentown Çerkezköy fiyatları 259 bin TL'den başlıyor

Güçlü İnşaat imzası ile hayata geçirilen Greentown Çerkezköy fiyatları 259 bin TL'den başlıyor. 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Greentown Çerkezköy projesi 2+1 ve 341 tipinde büyüklükleri 149 metrekare ile 167 metrekare arasında değişen 124 adet daireden meydana geliyor. 

2017 yılı Ağustos ayında teslim edilmesi planlanan proje modern tasarımı, teknoloji ve konforla birleştiriyor. Dört bloktan oluşan Greentown projesinin 4 bin 100 metrekaresi peyzaja ayrıldı. Sosyal açıdan da oldukça zengin olan projede örnek daire için çalışmalar devam ediyor. 

Greentown Çerkezköy projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, tenis kortu, voleybol sahası, kameralı güvenlik, güneşlenme terası ve Türk hamamı bulunuyor. 

Greentown Çerkezköy fiyatları 259 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden konut satın almak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Proje ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisiyle iletişime geçebilirsiniz. 

Firma Bilgisi: Güçlü İnşaat
Proje Bilgisi: Greentown Çerkezköy