Grey House Bahçecik Projesi!

Supark İnşaat Grey House Bahçecik projesi Kocaeli Başiskele'de hayat buluyor

Grey House Bahçecik Projesi!

Supark İnşaat Grey House Bahçecik projesi Kocaeli Başiskele'de hayat buluyor. 10 adet müstakil bahçeli ve havuzlu villalardan oluşan proje deniz ve doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. Butik konsepti ile öne çıkan proje genellikle oturum amaçlı tercih ediliyor. 

Projede yüzde 50, yüzde 25 ve 50 bin TL peşinatla farklı ödeme seçenekleri bulunuyor. Grey House Bahçecik fiyatları ise 500 bin TL ila 550 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 

3 bin 900 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Grey House Bahçecik 10 adet villadan meydana geliyor. Tamamı 4+1 villalardan oluşan projede villa büyüklükleri 180 metrekare olarak tasarlanıyor. 

2016 yılı Ağustos ayında teslim edilmesi planlanan Kocaeli Grey House Bahçecik Supark İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projede her villanın kendine ait yüzme havuzu ve bahçesi bulunuyor. Projede aynı zamanda güvenlik, kameralı güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor. 

Müstakil bir yaşam isteyenlerin tercihi olan Grey House Bahçecik projesinde kişiye özel mutfak ve banyo tasarımı, laminant parke, mutfak tezgah ve dolap, banyo fayanslarında desen ve renk seçimi imkanı sunuluyor. Aynı zamanda villalar şömineli, otomatik panjurlu, özel imalat lüks iç kapılar ile teslim ediliyor. 

Firma Bilgisi: Supark İnşaat
Proje Bilgisi: Grey House Bahçecik