Grohe Copacabana Palace’ın banyolarında

Rio de Janerio’daki lüks otel baştan aşağıya yenilenirken banyolarda GROHE armatür ve duşları seçildi

Grohe Copacabana Palace’ın banyolarında

22 Ocak 2013 / emlakwebtv
Copacabana Palace, Brezilya’nın Rio de Janerio kentinin en lüks oteli olarak kabul ediliyor. 1923 yılında açılan ve o günden beri Fred Astaire ve Marily Monroe’dan Marlene Dietrich, Orson Welles Rolling Stones’a kadar dünyanın birçok zengin ve ünlü ismini ağırlayan, beş yıldızlı Copacabana Palace nostaljik ihtişamı, modern cazibe ile eşsiz şekilde bir araya getiriyor. 90. yıldönümünü kutlamaya hazırlanan Copacabana Palace, Parisli iç mimar Michel Jouannet’in yönetiminde büyük bir restorasyondan geçti. Jouannet’in görevi, binayı geleneksel cazibesini koruyarak modernize etmekti. Sıra banyoların donatılmasına geldiğinde ise, klasik güzellikleri ve zarif detayları ile yenilenen iç mekanları mükemmel şekilde tamamlamak üzere GROHE armatür ve duşları seçildi.

Banyolar için GROHE’den art deco tarzı
İç tasarımcılar GROHE’nin zarif art deco tasarımları ile hem otelin etkileyici tarihini yansıtan hem de banyoların şık dekorasyonunu tamamlayan Somerset serisini seçtiler. Tüm bataryaların üzerinde bulunan GROHE StarLight® krom kaplama bataryaları çizilme ve kirlenmeye karşı korurken ışıltılarını yıllar boyunca korumalarına da sağlıyor. GROHE Rainshower® Rustic duş ürün yelpazesi ise bataryaları tamamlıyor. Entegre GROHE DreamSpray® teknolojisi duş başlığındaki her bir su çıkış noktasından eşit miktarda su akışı sağlıyor. Mükemmel su akışı sağlayan geniş alan ise duştan azami zindelikle çıkmanızı güvence altına alıyor.

Rio de Janeiro’daki Copacabana Palace’da, GROHE bataryaları ve duşlar ilham verici bir misafir deneyimi için mükemmel atmosferin hazırlanmasına yardımcı oluyor.