Grohe’den hijyenik armatürler

Grohe elektronik kumandalı armatürler, halka açık tuvaletlerde hijyen, su akış kontrolü yoluyla tasarruf ve uzun süreli kullanım olanağı sunuyor

Grohe’den hijyenik armatürler

18 Temmuz 2012 / emlakwebtv

Müze, havaalanı, konser salonu, spor alanları vb. tesisleri işleten yetkililerin ziyaretçilere karşı üstlendikleri en önemli sorumluluklardan biri, belki de en önemlisi hijyen standartlarına uygun tuvaletleri kullanıma sunmak. İşletmecilerin bu konudaki en büyük destekçisi ise  Grohe'nin elektronik kumanda özelliğine sahip armatürleri. Ekolojik açıdan duyarlı, ekonomik açıdan ise avantajlı su yönetimi sağlayan, hijyen ve uzun ömürlülük gibi açılardan tüm gereksinimleri karşılayacak şekilde geliştirilip üretilen bu armatürler, modern ve zarif tarzları ile de son derece şık bir görünüm sunuyor.

Hijyen ve sürdürülebilirlik ön planda
Kullanıcılara güvenilir ürünler sunan Grohe’nin halka açık alanlarda kullanım için tasarlanmış elektronik kumanda özelliğine sahip armatürleri pek çok avantaj sağlıyor. Bunların en önemlisi, armatür kullanmanın en güvenilir ve hijyenik yolu olan kullanıcıların su akışını hiçbir yere dokunmadan başlatabilmesi özelliği. Ayrıca,  suyu kontrollü miktarlarda ve önceden ayarlanmış bir sıcaklıkta veren Grohe armatürleri ile işletmeciler her iki ayarı da doğal kaynakları koruyacak ve hizmet faturalarını kontrol altında tutacak şekilde kendileri yapabilirler. Kullanımın seyrek olduğu dönemlerde ise, otomatik rezervuar sistemi borularda durgun su birikimini ve bakteri oluşumunu engelliyor. Elektronik kumandalı armatürlerde geleneksel pil ömrünü neredeyse iki katına çıkaran Grohe LongLife gibi gelişmiş teknolojileri kullanan ürünleriyle pek çok seçenek sunuyor. Bataryanın kullanım yoğunluğuna bağlı olarak pil değiştirme aralığının yedi yıla kadar uzayabilmesi bakım ve işletim masrafları açısından da avantaj sağlıyor. Modern Grohe StarLight® teknolojisi, bataryaların krom yüzeylerini lekelerden korurken ve temizliği kolaylaştırıyor.

Kazandıran formül: Kusursuz işlevsellik ile birleşen zarif tasarım
Grohe elektronik kumandalı armatürleri, Allure E, Essence E, Europlus E, Euroeco CE ve Eurosmart CE serilerinden oluşuyor. Grohe'nin pek çok ödüle sahip tasarımcı serilerinden olan Allure ve Essence, şirketin kendi bünyesindeki tasarım stüdyosunda oluşturulan modern tarzı yansıtıyor. Zarif tasarımlarının yanı sıra Allure E ve Essence E, sürdürülebilirliğin değerlendirildiği Avrupa WELL sertifikası (Su Verimliliği Bandrolü) sürecinde en yüksek puanları alan ürünler. YEuroeco CE ve Eurosmart CE serilerinin de WELL sertifikası bulunuyor ve en gelişmiş armatür teknolojilerini zarif kozmopolit tarz ile buluşturuyor. Kızıl ötesi kontrollü modellere ek olarak seri, kişiye özel ayarlanabilen akış zamanı ve otomatik kapanma özelliği bulunduran armatürler de sunuyor.