GROHE Grandera ürün koleksiyonunu “Sleep 2013”e sunacak

GROHE, sponsor olduğu ve 19-21 Kasım’da gerçekleştirilen Londra “Sleep 2013” etkinliğinde GROHE Grandera ürün koleksiyonunu sunacak

GROHE Grandera ürün koleksiyonunu “Sleep 2013”e sunacak

20 Kasım 2013 / emlakwebtv
Evden uzakta bir ev; dünyanın dört bir yanındaki oteller, müşterilerine işte tam olarak bunu sunmayı peşinde. Ancak bunu misafirlerinin alışkın olduğu ortamı taklit ederek değil, kalışlarını unutulmaz bir deneyim haline getiren eşsiz mekanlar yaratarak gerçekleştirmeyi arzuluyorlar. Global hotel projeleri için ilham peşinde koşan işletmeciler, 19-21 Kasım tarihlerinde Sleep 2013’ün kapılarını aralayan Londra’daki İş Tasarımı Merkezi’ne akın ediyor. Etkinliğin sponsoru olan Avrupa’nın en büyük ve dünyanın önde gelen sıhhi tesisat üreticisi GROHE de etkinliğe hem ürünleriyle hem de Yuvarlak Masa toplantısının ev sahibi olarak aktif katkıda bulunacak. Ayrıca, yeni Su & Enerji Denetim hizmetini de yine etkinlik kapsamında ilk defa otel işletmecilerine sunacak .

Avrupa Hotel Tasarım ödülleri ile başlayan “Sleep 2013” etkinliği, hotel tasarım ve mimarisinin en özel örneklerinin katıldığı bu ödüllerde, otelcilik sektörünün önde gelen tasarımcı ve mimarlarının çalışmaları onurlandırılıyor. Bunu izleyen iki gün boyunca ise 120’yi aşkın kuruluş, hotel tasarım sektörüne yönelik en son ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacaklar. Ziyaretçiler, mobilya, sıhhi tesisat ürünleri, kumaş, zemin kaplamaları ve ilgili teknolojilerdeki mevcut ve geleceğe yönelik trendleri keşfedebilecek.

Her şey için tek bir koleksiyon; GROHE Grandera
GROHE standının en dikkat çekici üyesi ise GROHE Grandera™ olacak. Bu şık batarya koleksiyonun göz alıcı niteliklerinin sergilenebilmesi için, gerçek bir hotel banyosu ortamı hazırlanıyor. Zamanın ötesine geçen zarif armatür, duş ve aksesuarların uyumlu tasarımı, bu koleksiyonu tasarım ve dekorda yüksek standartlara adanmış neredeyse tüm uluslararası hoteller için cazip bir teklif haline getiriyor. Modern zamanın ruhunu nostaljik unsurlar ile kaynaştıran ve feminen formları maskülen kenarlar ile bir araya getiren GROHE Grandera™ evrensel bir cazibeye sahip estetiği içinde barındırıyor. Dahası, kapsamlı ürün yelpazesi lüks otel oda ve spalarının donatılması söz konusu olduğunda daha fazla esneklik için krom ve krom/altın olmak üzere iki kaplama seçeneği ile birlikte sunuluyor. Beyaz porselen aksesuarlar geleneksel cam emsallerine zevkli bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Yeni GROHE Rainshower Flower Koleksiyonu’nun sunumu da dünyada bir ilk olma niteliğini taşıyacak. Birçok ödüle sahip GROHE Rainshower® Icon el duşlarından oluşan renkli bir düzenleme ise VIP alan içinde sergilenen küçük bir bahçeyi süsleyecek. Bu duşların çeşitli renk grupları bir banyo dekoruna kişisel bir dokunuş katmak için de mükemmel.

İletişim, öğrenme ve iş bağlantıları oluşturma
Londra etkinliğinin bir diğer önemli unsurunu da, hotelcilik sektöründen üst düzey konuşmacıların konuşmalar, sunumlar ve panel oturumları ile katıldığı iki günlük konferans oluşturuyor. Bu etkinlikler, Avrupa hotelcilik sektörünün en ön saflarında yer alanlar ile doğrudan konuşma fırsatını sağlayan eşsiz Yuvarlak Masa toplantıları ile tamamlanıyor. GROHE, etkinliğin her iki gününde de sabah 09.00 ile 10.30 arasında GROHE VIP Lounge’da görüş alışverişi seanslarına da ev sahipliği yapacak. Ünlü Yotel ve South Place hotellerinin temsilcilerinin yanı sıra, önde gelen hotel zincirleri ve şirketlerinin yöneticileri de seanslara katılmak üzere davet edildi.

100’ün üzerinde odalı hotellere ise ücretsiz ve hiçbir taahhüt olmaksızın “GROHE Su & Enerji Denetimi” adlı hizmet sunuluyor. Bu hizmet kapsamında, bir GROHE danışmanı, hotelin su ve enerji tüketimini değerlendiriyor, mevcut işletme maliyetlerini analiz ediyor ve sürdürülebilir batarya, duş ve gömme rezervuar sistemlerinin yerleştirilmesi yoluyla elde edilecek potansiyel tasarrufları belirliyor. Bu denetim hotel işletmecilerine, maliyetin düşürülmesi, armatür ve tesisat kalitesinin artırılması ve hotelin çevre sicilindeki iyileşmeden kaynaklanan daha yüksek müşteri memnuniyeti gibi, çevre performanslarını geliştirmek için çok sayıda cazip argüman da sunuyor.

Bir diğer önemli etkinlik ise, GROHE’nin VIP bir etkinliğe ev sahipliği yapacağı Çarşamba akşamı gerçekleştirilecek. Bu toplantı, katılımcılara yeni kontaktlar kurmak ve eski iş ilişkilerini tazelemek için rahat bir ortam sunacak.

Firma Bilgisi: Koleksiyon