GROHE’nin eşsiz tasarımları sergilenmeye başlandı

Estetik sıhhi tesisat ürünlerinin küresel markası GROHE, Barselona’nın en seçkin caddelerinden biri olan Avenida Sarrià üzerinde çok görkemli bir teşhir salonu açtı

GROHE’nin eşsiz tasarımları sergilenmeye başlandı

17 Eylül 2013 / emlakwebtv
Akdeniz’de tasarım ve kültürün en önde gelen merkezlerinden biri olan Barselona, “GROHE Live Center Barcelona” ile tasarım meraklıları için yeni bir cazibe merkezi daha kazandı. Estetik sıhhi tesisat ürünlerinin küresel markası GROHE, Barselona’nın en seçkin caddelerinden biri olan Avenida Sarrià üzerinde çok görkemli bir teşhir salonu açtı. Salon ziyaretçilere, GROHE ürünlerinin çeşitliliği ve derinliğinin keşfedilebileceği eşsiz bir ortam sunuyor.

GROHE Live Center’dan, sadece müşteriler değil, mimarlar, planlamacılar ve iç mimarlar da yararlanabiliyor
GROHE’nin Barselona’daki 40. yıldönümünde açılan ve şirketin sofistike sıhhi tesisatlarını görme, test etme ve hissetme imkanının sunulduğu yeni GROHE Live Center’dan, sadece müşteriler değil, mimarlar, planlamacılar ve iç mimarlar da yararlanacaklar. Salon, profesyonel donanımlı toplantı alanlarında banyo tasarımında yeni çözümler üzerinde birlikte çalışan ekiplere, bilgi alışverişine ve seminerler düzenlenmesine yönelik bir mekan da sunuyor.

GROHE teşhir salonunda modern yaşam tarzları ve en son trendleri, birarada bulmak mümkün
500 metrekare büyüklüğündeki bu olağanüstü teşhir salonunda, tarz ve tasarım, teknoloji ve inovasyon, modern yaşam tarzları ve en son trendleri, birarada bulmak mümkün. Hem profesyoneller hem de tüketicilere ilham verici bir deneyim sunmak üzere hazırlanan teşhir standları, modern evlerde banyoların evin diğer alanları ile nasıl etkileşim içinde olabileceğini gözler önüne seriyor.