GROHE'nin yeni ürünleri dikkat çekiyor

GROHE F-digital Deluxe, Minta Touch ve GROHE Blue özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor

GROHE'nin yeni ürünleri dikkat çekiyor

28 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
GROHE Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Başkanı Simon G. Shaya ve Doğu Akdeniz Bölgesi Başkan Yardımcısı Serhat Sabaz’ın katılımlarıyla düzenlenen basın toplantısında, Shaya, GROHE’nin tüketici tercihleriyle belirlenen “kalite, teknoloji, tasarım ve inovasyon” odaklı yeni ürün geliştirme yaklaşımı hakkında bilgi verdi. Aynı zamanda, New York, Milano, Barcelona, Singapur ve Mumbai gibi büyük metropollerden sonra GROHE’nin en yeni Live!Center’i için İstanbul’un seçildiğini müjdeleyen Shaya, GROHE Live!Center’ı “GROHE ofis, logistik birimi ve GROHE Store’u bünyesinde toplayan eşsiz bir mekan” olarak tanımladı.

GROHE Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Başkanı Simon G. Shaya, Türkiye pazarının önemine değinerek şunları söyledi: Türkiye bölgedeki en önemli pazarlarımızdan bir tanesi ve GROHE Türkiye pazarındaki ağırlığını giderek artırıyor. İstanbul’da açılacan en yeni GROHE Live!Center’ın, GROHE’nin bölgedeki operasyonlarına önemli katkıda bulunacağına inanıyorum.

GROHE ürünleri kalite, tekonoloji, tasarım ve inovasyon odaklı
GROHE’nin yeni bir ürün geliştirirken kalite, teknoloji, tasarım ve inovasyon odaklı bir yaklaşım benimsediğini belirten Shaya, sözlerini şöyle sürdürdü: “1948 yılında, GROHE iki kumanda kollu bataryalara öncülük etti. 1956 yılında, ilk termostatik bataryalarını piyasaya sürdü. 1979 yılında, ilk ergonomik el duşları (Relexa) Grohe tarafından lanse edildi. Hikaye bugün de devam ediyor... Günümüzde artık teknoloji ve dijital destekli ürünlere, hayatı kolaylaştıran ve en iyi şekilde sudan keyif almayı sağlayan tasarımlara yöneliyoruz“ dedi.

GROHE’nin son dönemde geliştirdiği ve Türk tüketicilere de sunduğu dijital teknoloji ve tasarım odaklı ürünleri, F-digital Deluxe, Minta Touch ve GROHE Blue da düzenlenen basın toplantısında gazetecilere tanıtıldı.

GROHE haberleri için tıklayınız.