Guess Türkiye açılıyor

Guess, Türkiye'deki ilk mağazasını Temmuz ayında açacağını duyurdu. Guess Türkiye Akasya Alışveriş Merkezi'nde yer alacak

Guess Türkiye açılıyor

Guess, Türkiye'deki ilk mağazasını Temmuz ayında açacağını duyurdu. Guess Türkiye Akasya Alışveriş Merkezi'nde yer alacak. Mağaza, Yeni global Guess mağaza konsepti ile donatılacak ve markanın büyüme stratejisi kapsamında açılması planlanan birçok mağazanın ilki olacak. 

Şubat ayında İstanbul'da yeni bir şirket kuran Guess'in CEO'su Victor Herrero, ''Bu yeni girişim bizim için birçokfırsat barındırıyor; 14 milyonunun İstanbul'da yaşadığı, 74 milyonun üzerindekinüfusu ile Türkiye, bizim için kesinlikle stratejik bir pazar olacak.'' dedi. 

Farklı şehirlerde de hazırlıklar devam ediyor

Guess, Vadi İstanbul, Emaar Square, Akmerkez, İstmarina ve Hilton gibi alışveriş merkezlerinin yanı sıra İzmir, Antalya ve Samsun şehirlerinde de faaliyete geçmek için hazırlıklarını sürdürüyor.

İstanbul Akasya AVM'de yer alacak olan yeni Guess mağazası , müşterileri heyecan ve ilham verici bir atmosfer ile karşılayacak. Müşterilere alışverişlerinde yardımcı olmak amacıyla temalara göre kombinlenmiş halde sunulacak olan ürünlerde, dünyaca tanınmış Guess logosu öne çıkacak. 

Guess Türkiye açılıyor

Temmuz ayında açılıyor

Türkiye'de açılacak olan ilk mağazada, Los Angeles'ta tasarlanan YC koleksiyonuna yer verilecek, Avrupa ve Amerika modesini yansıtan bir tarz sunulacak. Türkiye, 95'in üzerinde ülke pazarında faaliyet gösteren Guess markasının uluslararası perakende sektöründeki genişlemesinin önemli bir parçası olacak. 

Temmuz ayında, İstanbul Akasya Alışveriş Merkezi'nde açılacak olan Türkiye'nin ilk Guess amiral mağazasının yılda 10 milyonun üzerinde alışveriş sevenler tarafından ziyaret edilmesi bekleniyor.