Gül İnşaat’ın yeni projesi “Vista Garden” satışa çıktı

Gül İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçirilen yeni proje “Vista Garden” 355 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı

Gül İnşaat’ın yeni projesi “Vista Garden” satışa çıktı

11 Mart 2014 / emlakwebtv
Gül İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçirilen yeni proje “Vista Garden” 355 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Vista Garden, Beylikdüzü’nde açık ve kapalı havuzları, çocuk oyun alanları, bay ve bayanlara özel Türk hamamları, saunaları, fitness salonları ve dinlenme alanları ile ev konforunda 365 gün tatil fırsatı sunuyor. Proje, 5’er ve 6’şar katlı bloklardan oluşuyor.

Vista Garden’da konum ve sosyal donatılar
Vista Garden’daki 3+1 ve soyunma odalı 6+2 daireler, özellikle çocuklu aileler için, şehir merkezinden çok uzaklaşmadan huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor. Geniş metrekareli ve az katlı modern mimarisi ile fark yaratan Vista Garden, oldukça avantajlı bir lokasyonda bulunuyor. E-5’e, Metrobüs’e ve TEM otoyoluna çok yakın mesafedeki proje, okul, kreş, hastane, AVM gibi önemli noktaların da yanı başında yer alıyor.

Vista Garden'de nakitte indirim, taksit fırsatı
Gül İnşaat’ın hayata geçirdiği Vista Garden projesinden daire almak isteyen ailelere nakit ödemelerde %10 indirim fırsatı sunuyor, yarısı peşin yapılan ödemelerde ise kalan tutarı, banka kredisine gerek kalmadan firma bünyesinde taksitlendiriyor. Projede 3+1 daireler 355 bin ile 500 bin TL arasında, 6+2 daireler ise 615 bin ile 655 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Firma Bilgisi: Gül Inşaat
Proje Bilgisi: Yeni Proje