Gül İnşaat Özgür Residence’ta 311 bin TL’ye! Ön satışta!

Gül İnşaat tarafından hayata geçirilen Özgür Residence’ta lansman öncesi avantajlı fiyatlarla ön satış dönemi başladı

Gül İnşaat Özgür Residence’ta 311 bin TL’ye! Ön satışta!

31 Mart 2016 tarihinde yapılacak lansman ile görücüye çıkacak olan Özgür Residence’ta indirimli fiyatlara ön satış dönemi başladı. Gül İnşaat tarafından hayata geçirilen proje, Avrupa Yakası’nın Sefaköy bölgesinde bulunuyor.

2017 yılının Haziran ayında tamamlanması ve teslim edilmesi planlanan Özgür Residence Sefaköy, 93 adet daire ile 11 adet cadde mağazasından meydana geliyor. Proje, Sefaköy’deki Ulusoy Tır Garajı’nın yanındaki arazide yükseliyor.

Gül İnşaat Özgür Residence’da lansman öncesi ön satış dönemine özel fiyat listesine göre; 1+1 dairelerin fiyatı 311 bin 500 TL’den ve 2+1 dairelerin fiyatı ise 322 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Peşin ya da banka kredili ödeme yapılabiliyor.

Atatürk Havalimanı’na 2 dakikalık mesafede olan Sefaköy Özgür Residence projesi; E-5 karayoluna, Tem otoyoluna, metrobüs durağına ve Ataköy Marina’ya 5 dakika konumlanıyor.

Gül İnşaat Sefaköy Özgür Residence’ın yakın çevresinde; Kuyumcukent, Altınyıldız, Metro Grossmarket, Matbaacılar Sitesi, Dünya Ticaret Merkezi, CNR Fuar Merkezi, İstanbul Kültür Üniversitesi, İstanbul Gösteri Merkezi ve İstanbul Doğu Sanayi Sitesi bulunuyor.

Özgür Residence projesinin alıcılarına sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; 7/24 güvenlik hizmeti, radyejeneral temel sistemi, kapalı otopark alanı, intercom görüntüleme sistemi, jeneraör, ankastre mutfak ve dairelerde klima donanımı mevcut.

Firma Bilgisi: Gül Inşaat
Proje Bilgisi: Özgür Residence