Gül İnşaat'tan Beylikdüzü'ne yeni proje: 11'inci Mahalle

Gül İnşaat Beylikdüzü'nde hayata geçireceği yeni konut projesi 11'inci Mahalle için hazırlıklarını tamamladı. Mahalle büyüklüğünden inşa edilen proje, metropole dönüşen İstanbul'da "eski mahalle" kültürünü canlandırmayı hedefliyor

Gül İnşaat'tan Beylikdüzü'ne yeni proje: 11'inci Mahalle

Beylikdüzü'nde hayata geçireceği yeni projesi 11'inci Mahalle'nin hazırlıklarını tamamlayan Gül İnşaat, bir metropole dönüşen İstanbul'da mahalle kültürünü yaşatacak bir yaşam alanı oluşturmayı hedefliyor. 

 

Gül İnşaat'tan Beylikdüzü'ne yeni proje: 11'inci Mahalle

 

Gül İnşaat 11'inci Mahalle projesi
Farkli büyüklük ve mimaride tasarlanan daireleriyle farklı kesimden müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanan 11'inci Mahalle'nin yüzde 72'si yeşil alana ayrılacak. Proje, toplamda 30 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilecek. 1+1 tipindeki dairelere yer verilmeyecek 11'inci Mahalle'de 2+1, 3+1, 4+1, 4+2 ve 5+2 tipinde olmak üzere 600 daire yer alacak. 11'inci Mahalle bünyesinde ayrıca 9 adet ofis, market ve 28 dükkandan oluşan ticari birimler de bulunacak. Projede teslimlerine Ekim 2018 tarihinde başlanması planlanıyor. 

180 milyon TL'lik yatırım
Yaklaşık 21 bin metrekaresi yeşil alandan oluşan 11'inci Mahalle 180 milyon TL'lik bir yatırım bedeliyle hayata geçirilecek. Toplam 600 dairenin yer alacağı 11'inci Mahalle sosyal alanlarının genişliğiyle de dikkat çekiyor. Projede daire fiyatları 345 bin TL'den başlayacak

 

Gül İnşaat'tan Beylikdüzü'ne yeni proje: 11'inci Mahalle

 

Yeni Projeleri 11'inci Mahalle Hakkında bilgi veren Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, ev sahibi olmak isteyen kişilerin konut almadan önce inşaat firmalarını iyi etüt etmeleri gerektiğini belirterek:

"Yatırımcılar, projeyi yapan inşaat şirketlerinin daha önce bitirdiği projeleri nasıl tamamladığına, zamanında teslim edip etmediğine bakmalılar ki sora mağdur olmasınlar. Ayrıca Proje planları incelenirken Brüt ve net metrekarelere de çok dikkat edilmeli" ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Gül Inşaat
Proje Bilgisi: 11'inci mahalle