Gül Park Elli Dokuz’da peşin alımlarda yüzde 7 indirim fırsatı

Tekirdağ’da inşa edilen Gül Park Elli Dokuz projesinden tamamı peşin ödeme ile daire satın alındığında yüzde 7 indirim yapılıyor

Gül Park Elli Dokuz’da peşin alımlarda yüzde 7 indirim fırsatı

İlk etabı 2016 yılının Aralık ayında, ikinci etabı ise 2018 yılında teslim edilecek olan Gül Park Elli Dokuz, Gül İnşaat A.Ş. tarafından Tekirdağ’da inşa ediliyor. 9 blok halinde yükselen projede 270 adet daireye yer veriliyor.

20 bin 993 metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan Gül Park Elli Dokuz Konutları’nın 8 bin 35 metrekarelik kısmı açık alan olarak planlanıyor. Projede 1+1’den 4+1’e kadar farklı tipte daire alternatiflerine yer veriliyor.

Tekirdağ bölgesinde farklı bir yaşam alanı oluşturan Gül Park Elli Dokuz Konutları’nda dairelerin fiyatı minimum 180 bin TL’den başlıyor, maksimum 382 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Tamamı peşin alımlarda yüzde 7 oranında indirim yapılan Gül Park Elli Dokuz Tekirdağ projesi için firma bünyesinde hazırlanan ödeme planına göre; yüzde 40 peşinat veriliyor, kalan tutar 20 aya kadar vade farksız taksitlendiriliyor.

Tekirdağ Merkez'de Yaşam Hastanesi'ne yakın mesafede hayat bulan Tekirdağ Gül Park 59 projesinin ayrıcalıkları içerisinde; güvenlik hizmeti, otopark alanı, çocuk oyun alanları, spor sahaları ve yüzme havuzları mevcut.

 

Firma Bilgisi: Gül Inşaat
Proje Bilgisi: Gül Park Elli Dokuz Konutları