Gül Park Yaşam 'faizleri' sıfırladı

GülYapı Esenyurt'ta inşa ettiği Gül Park yaşam projesinde başlattığı kampanya kapsamında, daire sahibi olmak isteyenlere 60 ay faizsiz ödeme seçeneği sunuyor

Gül Park Yaşam 'faizleri' sıfırladı

GülYapı Esenyurt'ta inşa ettiği Gül Park Yaşam projesinde başlattığı kampanya kapsamında, projeden daire sahibi olmak isteyenlere 60 ay faizsiz ya da bir yıl ödemesiz seçenekler sunuluyor. Daire teslimlerinin 2015 yılının Aralık ayında gerçekleşeceği projede 1+1 daireler 160 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Gül Park Yaşam'da avantajlı ödeme seçenekleri
GülYapı, 2014 yılının bitmesine sayılı günler kala Gül Park Yaşam için düzenlediği yılsonu kampanyasıyla konut alıcısına avantajlı ödeme seçenekleri ile karlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında ister 60 ay faizsiz, ister bir yıl hiçbir ödeme yapmadan daire sahibi olunabiliyor.

Gül Park 160 bin TL'den başlayan fiyatlarla
35 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilen Gül Park Yaşam projesi iki etaptan oluşuyor. 6 bloktan oluşan projede 564 dairenin yanı sıra 60 adet ticari birim bulunuyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı projede daire teslimleri 2015 yılının Aralık ayında gerçekleşecek. Gül Park Yaşam'da stüdyo daireler tükendi. Projede 1+1 daireler 160 bin liradan, 2+1 daireler 242 bin liradan ve 3+1 dairelerse 453 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Gül Park yaşam projesi

Gül Park Yaşam'da açık/kapalı yüzme havuzları, süs havuzları, su ve bitki duvarları, basketbol sahası, voleybol sahası, sauna, kids club, fitness center, oyun odası, hamam ve otopark bulunuyor.

E-5 ve TEM'in yanı başında
Esenyurt- Haramidere aksında konumlanan Gül Park Yaşam projesi, E-5'e 150 metre, TEM otoyoluna 4 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 10 kilometre ve metrobüs durağına 210 metre mesafede yer alıyor.

GülYapı Hakkında
2005 yılında Gül İnşaat, Gültaş İnşaat ve Liv Yapı bir araya gelerek büyük ölçekli konut, iş, alışveriş ve yaşam merkezi projeleri üretmek için GülYapı'yı kurdu. İnşaat sektöründe güvenilirliği ve hizmet kalitesi ile öncü olmak, hem bugünün hem de geleceğin kuşaklarına doğal, çevre dostu yaşam alanları oluşturmak vizyonuyla ha reket eden GülYapı, Rose Marine, Rose Marine Residence, Avcılar Park, Güneşli Park, Skyport, Otoport, İş Batı ve Kavaklı Konakları'nın da aralarında bulunduğu birçok projeyi hayata geçirdi.

Proje Bilgisi: Gül Park Yaşam