Gül Proje Express 244 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta

Gül Proje'nin Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirdiği yeni projesi Gül Proje Express satışa çıktı

Gül Proje Express 244 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta

Gül Proje'nin Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirdiği yeni projesi Gül Proje Express satışa çıktı. Lansman öncesi yüzde 20'sinin satışı yapılan projede lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleri bulunuyor. 

Gül Proje Express fiyatları 244 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 19 ve 29 katlı 2 bloktan meydana gelen Gül Proje Express toplam 658 rezidans ve 31 adet ticari üniteden oluşuyor. 

1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 56 metrekareden başlıyor. Gül Proje Express'te modüler sistem ile daireler birleştirilip büyütülebiliyor. 

244 bin TL'den başlayan fiyatlarla

300 milyon TL yatırım değeri ile hayata geçirilen projede fiyatlar metrekare bazında hesaplanıyor. Metrekaresi 4 bin 380 TL'den başlayan Gül Proje Express fiyatları 1+1 dairelerde 244 bin TL'den başlıyor. 

Gül Proje Express 244 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışta

Dükkanların metrekare fiyatları 10 bin TL'den

Projede yer alan ticari alan büyüklükleri ise 50 ila 2 bin metrekare arasında değişiyor. Gül Proje Express dükkan fiyatları metrekare bazında 10 bin TL'den başlıyor 20 bin TL'ye kadar yükseliyor. 

İlk 50 dairede yüzde 20 indirim fırsatı

Lansmana özel ilk 50 daire için yüzde 20 indirim avantajı bulunan Gül Proje Express'te banka kredisi ile ev sahibi olunabiliyor. Aynı zamanda projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Teslimler 2018 yılında

Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanan Gül Proje Express'te fitness, spa, spor kompleksi, cafe, restoran, otopark ve güvenlik gibi olanaklar bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Gül Proje
Proje Bilgisi: Gül Proje Express