Gül Proje Express, Aralık 2018'de teslim edilecek

Ön talep döneminin başladığı Gül Proje Express Aralık 2018'de teslim edilecek.

Gül Proje Express, Aralık 2018'de teslim edilecek

Gül Proje, Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilecek "Gül Proje Express"in Aralık 2018'de teslim edileceğini açıkladı. Ön talep döneminin başladığı proje, 100 bin metrekarelik inşaat alanına sahip

Gül Proje Express projesi
Gül Proje tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirelcek Gül Proje Express'te ön talep dönemi başladı. Firmanın Güneşli bölgesindeki üçüncü büyük inşaatı olma niteliği de taşıyan Gül Proje Express, 100 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde hayata geçirilecek. Proje bünyesinde 658 rezidans ve 41 cadde dükkanı yer alacak. Proje, 19 ve 29 katlı iki bloktan oluşuyor.

Gül Proje Express, Aralık 2018'de teslim edilecek

Gül Proje Express nerede?
İstanbul Güneşli'de Basın Ekspres yolu üzerinde yer alan Gül Proje Express, E-5 ve TEM otoyollarına yakın bir lokasyon avantajı sunuyor. Tüm dairelerin deniz manzarı sahibi olduğu projede teslimler Aralık 2018 tarihinde yapılacak.

Gül Proje'nin üçüncü projesi 
Gül Proje, 2010 yılından bu yana bölgede inşa ettiği 'Güneşli Park Konut ve AVM Projesi’ ve 'Güneşli Park Gardenya’dan sonra 3'üncü projesi olan  'Gül Proje Express' ile Basın Ekspres ve Güneşli çevresini fark yaratan projeleriyle dönüştürmeye devam ediyor.

 

Firma Bilgisi: Gül Proje
Proje Bilgisi: Gül Proje Express