Gül Proje Express daire fiyatları 244 bin TL’den başlıyor

Gül Proje Express’in ilk 50 dairesi için başlatılan kampanyaya göre, daireler 244 bin TL’den satışa sunuluyor

Gül Proje Express daire fiyatları 244 bin TL’den başlıyor

İstanbul Avrupa Yakası’nın Bağcılar ilçesine bağlı Güneşli Mahallesi’nde hayata geçirilen Gül Proje Express, Gül Proje inşaat firması tarafından inşa ediliyor. Projede 1+1 ve 2+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor.

Basın Ekspress yolu üzerinde konumlanan Gül Proje Express, akıllı ev teknolojisi ile donatılıyor. İnşaat alanı yaklaşık 100 bin metrekare olan proje, 658 adet rezidans daire ile 31 adet ticari birimden meydana geliyor.

300 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Gül Proje Express, biri 19 diğeri 29 katlı olmak üzere iki blok halinde inşa ediliyor. Projedeki dairelerin büyüklüğü 56 metrekare ila 114 metrekare arasında değişiyor.

Gül Proje Express daire fiyatları minimum 244 bin TL’den başlıyor. İndirimli bu fiyat projede satışı yapılacak ilk 50 daire için geçerli oluyor. Bunun yanı sıra tamamı peşin alımlarda ise yüzde 20’lik bir iskonto uygulanıyor.

Tem otoyoluna 1 dakikalık mesafede yer alan Gül Proje Express, 3. Havalimanı ve 3. Köprü bağlantı yolunun üstünde konumlanıyor. Projeden bir çok merkezi noktaya kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. 

 

Firma Bilgisi: Gül Proje
Proje Bilgisi: Gül Proje Express