Gül Proje Express fiyatları 248 bin TL’den başlıyor

Basın Ekspress Yolu üzerinde konumlanan Gül Proje Express projesinde satılık daire fiyatları 248 bin TL’den başlıyor

Gül Proje Express fiyatları 248 bin TL’den başlıyor

İstanbul Avrupa Yakası’nın en işlek bölgelerinden biri olan Basın Ekspress Yolu üzerinde hayata geçirilecek olan Gül Proje Express, Gül Proje imzası taşıyacak. Projenin lansmanı 28 Eylül 2016 tarihinde gerçekleştirilecek.

Yaklaşık 16 bin metrekare arazi alanı üzerinde konumlanacak olan Gül Proje Express, biri 19 diğeri 29 katlı olmak üzere iki blok halinde yükselecek. Proje, 658 adet rezidans daire ile 41 adet ticari birimden meydana gelecek.

Anahtar teslimleri 2018 yılının son çeyreğinde yapılacak olan Gül Proje Express’te 1+1 ve 2+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilecek. Projenin toplam inşaat alanı ise 100 bin metrekare olacak.

Merkezi konumda hayat bulacak olan Gül Proje Express; Wedding World Kuyumcukent’e, Atatürk Havalimanı’na, CNR Expo’ya, E-5 karayoluna ve Tem otoyoluna yakın mesafede yer alacak.

Lansman öncesi ön satışları yapılan Gül Proje Express’te dairelerin fiyatları minimum 248 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ya da banka kredili ödeme ile daire satın alınabiliyor. 

 

Firma Bilgisi: Gül Proje
Proje Bilgisi: Gül Proje Express