Gül Proje Express'te ön satışlar başladı

Gül Proje güvencesi ile Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Gül Proje Express'te ön satışlar başladı

Gül Proje Express'te ön satışlar başladı

Gül Proje güvencesi ile Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Gül Proje Express'te ön satışlar başladı. Rezidans ve ticari ünitelerden oluşan Gül Proje Express projesi Holiday Inn Otel'in yanıbaşında yükseliyor. 

16 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Gül Proje Express, 1+1 ve 2+1 dairelerden meydana geliyor. Projede daire büyüklükleri 55 ila 144 metrekare arasında tasarlanıyor. Projede bloklar 19 ve 29 katlı olarak tasarlandı. Gül Proje Express'te 1+1 daire büyüklükleri 55,7 metrekare, 2+1 daire büyüklükleri ise 114,31 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Gül Proje Express projesinin konut sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve sauna bulunuyor. Projede dairelerde ise konut sahiplerine rezidans hizmetleri sunuluyor. 

Peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanan projede aynı zamanda firma bünyesinde yüzde 25 peşinat ile 36 ay vade farksız taksit yapılıyor. Gül Proje Express fiyatları ise 256 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje tamamlandığında kiralık daire fiyatlarının ise 1.500 TL'den başlaması bekleniyor. 

2018 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Gül Proje Express'te ön satışlar başladı. Projede ön satış avantajlarından yararlanmak ve bilgi almak isteyenler internet sitesinden bilgi formu doldurabilirler. 

 

Firma Bilgisi: Gül Proje
Proje Bilgisi: Gül Proje Express