Gül Proje Sultangazi Tem Point!

Sultangazi Tem otoyolu üzerinde inşa edilen Tem Point projesinin 2016 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor

Gül Proje Sultangazi Tem Point!

Gül Proje ile Nata Holding ortaklığında yaklaşık 240 milyon TL yatırım bedeli ile inşa edilen Tem Point, İstanbul Avrupa Yakası’nın Sultangazi bölgesinde Tem otoyolu üzerinde yer alıyor. 2016 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulması beklenen projenin 2018 yılında teslim edilmesi hedefleniyor.

Detayları henüz açıklanmayan Gül Proje Sultangazi Tem Point’in yapılacak basın lansmanı ile netlik kazanması bekleniyor. Rezidans, otel ve alışveriş ve yaşam merkezinden meydana gelecek olan proje, yaklaşık 75 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde hayat buluyor.

Gül Proje Tempoint’te 1+0’dan 4+1’e kadar farklı tipte daire seçeneklerine yer veriliyor. 768 adet daireden oluşması planlanan projede dairelerin büyüklüğü 50 metrekare ila 200 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projedeki dairelerin fiyatları ve ödeme planı henüz belli değil.

5 blok halinde yükselen Sultangazi Tempoint projesinin konut alanı 114 bin metrekare, ticari alanı 123 bin metrekare, otel alanı 14 bin metrekare ve alışveriş merkezinin kiralanabilir alanı ise 61 bin metrekare. Karma konsepte sahip proje, 5. Levent projesinin karşı lokasyonunda bulunuyor.

Gül Proje’nin hayata geçirdiği diğer projeleri şöyle sıralanıyor; Eyüp Palas, Avcılar Park, Güneşli Park Gardenya, Vira İstanbul, Güneşli Park, Eyüp Park

 

Firma Bilgisi: Gül Proje - Nata Holding
Proje Bilgisi: Tem Point