Gül Proje Tem Point 2 Şubat’ta satışa çıkıyor!

240 milyon TL yatırım bedeli ile inşa edilecek olan Tem Point projesinin ön satış dönemi 2 Şubat 2016 tarihinde başlayacak

Gül Proje Tem Point 2 Şubat’ta satışa çıkıyor!

İstanbul Avrupa Yakası’nın Sultangazi bölgesinde hayata geçirilecek olan Tem Point projesi, Gül Proje ile Nata Holding ortaklığında inşa edilecek. 240 milyon lira yatırım bedeline sahip olan karma konseptli projede konut, otel ve alışveriş merkezine yer verilecek.

2 Şubat 2016 tarihinde lansman öncesi ön satışları başlayacak olan Gül Proje Tempoint, yaklaşık 75 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanacak. Sultangazi Tem otoyolu üzerinde yükselecek olan projenin 5 bloğunda lüks konutlar yer alacak.

Sultangazi Tempoint projesinin; konut alanı 114 bin metrekare, ticari alanı 123 bin metrekare, otel alanı 14 bin metrekare, kiralanabilir alanı ise 61 bin metrekare olacak. Projede 1+0’dan 4+1’e kadar farklı tiplerde yaklaşık 768 adet konut bulunacak.

24 ay gibi bir süre içerisinde tamamlanacak olan Gül Proje Sultangazi Tem Point projesinin detayları, fiyat listesi ve ödeme planı ön satışa sunulduğu 2 Şubat günü netlik kazanacak. Projenin lansman öncesi indirimli fiyatlarından yararlanmak isteyen alıcılar web sitesi üzerinden ön talep formu doldurabilir.

Firma Bilgisi: Gül Proje - Nata Holding
Proje Bilgisi: Tem Point