Gülle Bodrum Evleri hemen teslim ediliyor!

Gülle Bodrum Evleri görücüye çıkmış olup, teslimleri hemen gerçekleştiriliyor

Gülle Bodrum Evleri hemen teslim ediliyor!

11 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Tekstil yatırımları ile tanınan Gülle Ailesi, gayrimenkul sektöründeki ilk müteahhitlik projesini Türkiye’nin en gözde tatil beldesi Bodrum’da gerçekleştirdi. Bodrum’un en güzel koylarından Kargı’da yer alan Gülle Bodrum Evleri, tapu ve anahtar teslimi yapıyor. Sadece sezonluk değil yılın 365 günü yaşam ayrıcalığı sunan lüks projede fiyatlar, 440 bin dolardan başlıyor.

Gülle Entegre Tekstil ve Emlak Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle ve kardeşi İsmet Gülle, gayrimenkul sektöründeki ilk projesini Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’da gerçekleştirdi. Sadece Bodrum’un değil Türkiye’nin en güzel sahillerinden olan Ortakent’teki Kargı Koyu’nda yer alan Gülle Bodrum Evleri, anahtar ve tapu teslimine hazır durumda. Eşsiz ince kumu ve duru deniziyle Bodrum’un en güzel sahil şeritlerinden olan Camel Beach’e 100 metre yürüme mesafesi olan Bodrum Gülle Evleri, 8,5 dönüm arazi üzerine kurulu toplam 20 dubleks villa ve 10 flat daireden oluşuyor. Bodrum’un eşsiz Kargı Koyu manzaralı projede, flat daireler 150 metrekarede toplam 3+1, dubleks villalar ise 180 metrekarede 5+1’den oluşuyor. Lüks dubleks villalar ve flat dairelerin fiyatı 440 bin dolardan başlıyor.

Yılın her günü yaşamaya uygun
Bodrum’un otantik çizgileri ile modern mimariyi buluşturan Gülle Bodrum Evleri’nde mutfak ve banyo full beyaz eşya ve mobilyalı, tüm odalar ise klima donanımına sahip. Büyüklüğü 125 metrekareye varabilen ve peyzaj mimarisi tamamlanan bahçeler, estetik ve fonksiyonel yapısıyla her ihtiyaca ve zevke hitap ediyor.

Flat daireler ebeveyn dahil iki banyo, dubleksler ise ebeveyn ve misafir dahil üç banyo konforu sunuyor. Sadece sezonluk değil, yılın 365 günü yaşamaya uygun şekilde tasarlanan projede, 7/24 güvenlik sistemi ve uydu yayın hizmeti de cazip ayrıcalıklar arasında yer alıyor. Gülle Entegre Tekstil ve Emlak Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle, Bodrum’un gerek doğal güzelliği gerekse yat turizminin gelişmesiyle yerli yabancı çok sayıda turistin yıllardır en gözde tatil merkezi olduğunu vurguladı.

Gülle, “Bodrum’un turizmde geleceğine olan inancımız tam. İlk projemizi Bodrum’da seçmemizin nedeni de bu. Gülle Bodrum Evleri’yle sadece sezonluk değil yılın 365 günü Bodrum’un keyfini çıkarmak isteyen müşterilerimize eşsiz konfor ve ayrıcalık sunuyoruz” dedi.

Yüzde 25 peşinat ve iki yıl ödeme kolaylığı
Gülle Entegre Tekstil ve Emlak Danışmanlık Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Gülle de projede müşterilere çok cazip ödeme kolaylıkları sunduklarını belirterek şunları söyledi:

Anahtar ve tapu teslimine hazır olan projemizde öncelikle şirket olarak yüzde 25 peşinat ve iki yıl ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Peşin ödeme yapmak isteyen müşterilerimize özel iskonto olacak. Aynı zamanda Gülle Bodrum Evleri banka kredisine de uygun durumda.

Gülle Bodrum Evleri’nde hayatı zenginleştiren detaylar
• İnce kumuyla ünlü Kargı Koyu manzaralı
• Bodrum’un en güzel sahillerinden Camel Beach’te özel plaj
• Yüksek yatırım potansiyeli
• Bodrum’un otantik çizgilerini modern mimari ile buluşturan konsept
• Tüm villa ve daireler için anahtar ve tapu teslimatı
• Yüzme havuzu
• Ebeveyn ve misafirlere özel banyolar
• Mutfak ve banyo full beyaz eşya ve mobilya ayrıcalığı
• Açık yüzme havuzu
• 7/24 güvenlik hizmeti
• Tüm villa ve dairelere özel otoparklar
• Uydu sistemi

www.gullebodrumevleri.com

Proje Bilgisi: Bodrum Evleri