Gülle Bodrum Evleri nasıl gidilir?

Gülle Bodrum Evleri Merkez'e 20 dakika mesafede yer almakta olup, özel araç ya da minibüs hatları ile gidilebiliyor

Gülle Bodrum Evleri nasıl gidilir?

10 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Gülle Bordum Evleri Ortakent’teki Kargı Koyu’nda yer alıyor. 20 dubleks villa ve 10 flat villadan meydana gelen Gülle Bodrum Evleri yüzme havuzu, özel banyo, güvenlik hizmeti, uydu sistemi ve özel plajı konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuyor.
Gülle Bodrum Evleri fiyatları 440 bin dolardan başlıyor. Gülle Bodrum Evleri ödeme planı kapsamında ise yüzde 25 peşinat ve kalan bakiye banka kredisi şeklinde ödenebiliyor.

Gülle Bodrum Evleri’ne nasıl gidilir?
Gülle Bodrum Evleri Bodrum Merkez’e 20 dakika mesafede yer alıyor. Gülle Bodrum Evleri’ne ulaşım ise hemen proje önünden geçen dolmuş ve otobüs seferleri ile kolayca yapılabiliyor.  Otobüsle ya da uçakla Muğla’ya ulaştıktan sonra şehir içinde minibüs ya da dolmuşları kullanarak Bodrum merkeze ulaşabilirsiniz. Bodrum merkeze ulaştıktan sonra yine minibüs veya dolmuş kullanarak Ortakent’e varabilirsiniz. Eğer kendi aracınızla gelecekseniz Bodrum merkeze ulaştıktan sonra Gülle Bodrum Evleri yaklaşık 15 kilometre. Turgutreis’e giderken sola doğru, yol boyunca tabelaları takip ederek Gülle Bodrum Evleri’ne ulaşabilirsiniz.

Gülle Bodrum Evleri iletişim bilgileri
Telefon : +90 0212 422 1281

GSM : +90 0532 294 69 00

E-Mail : info@gullebodrumevleri.com

Proje Bilgisi: Bodrum Evleri