Gülle Bodrum Evleri nerede?

Gülle Bodrum Evleri Kargı Koyu Ortakent'te yer alıyor

Gülle Bodrum Evleri nerede?

10 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Gülle Entegre Tekstil ve Emlak Danışmanlık Sanayi Tic. A.Ş. tarafından hayata geçirilen Gülle Bodrum Evleri 8 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Toplam 30 adet villadan meydana gelen Gülle Bodrum Evleri’nde 20 adet 5+1 dubleks ve 10 adet 3+1 flats villa bulunuyor. Tasarımlarını Mimar Osman Yılmaz yapmakta olup, Gülle Bodrum Evleri büyüklükleri 140 metrekare ile 20 metrekare arasında değişiyor.

Gülle Bodrum Evleri özellikleri arasında her villaya özel bahçe, otopark yer alıyor. Ayrıca 200 metre özel plajı bulunan Gülle Bodrum Evleri’nde açık yüzme havuzu da konut sahiplerine sunuluyor. Gülle Bodrum Evleri minimal bir mimariye sahip olup, taş ev mantığı ile tasarlanıyor. Beyaz renklerin hakim olduğu Gülle Bordum Evleri’nde ısı yalıtımı da özel olarak yer alıyor. Gülle Bodrum Evleri kat yüksekliği ise 3 metre olarak inşa ediliyor.

Hemen teslim edilen Gülle Bodrum Evleri Bodrum Merkez’e 20 dakika mesafede konumlandırılıyor. Gülle Bodrum Evleri’ne ulaşım ise hemen proje önünden geçen dolmuş ve otobüs seferleri ile kolayca yapılabiliyor.

Gülle Bodrum Evleri fiyatları ise ortalama 500 bin dolardan başlıyor ve Gülle Bodrum Evleri ödeme planı kapsamında banka kredisi imkanı konut alıcılarına sunuluyor. 2014 Kasım ayında inşaatına başlanan Gülle Bodrum Evleri’nin ruhsatı 2014 Ekim’de alınmış olup hemen teslim ediliyor.

Gülle Bodrum Evleri nerede?
Gülle Bordum Evleri Ortakent’te yer almakta olup, plaja yürüme mesafesinde konumlandırılıyor. Gülle Bodrum Evleri adres bilgileri de şöyle: Kargı Koyu Ortakent Bodrum, Muğla.

Gülle Bodrum Evleri iletişim bilgileri
Telefon : +90 0212 422 1281

GSM : +90 0532 294 69 00

E-Mail : info@gullebodrumevleri.com

Proje Bilgisi: Bodrum Evleri