Gülpark Suits Sefaköy'de yükseliyor!

Gül Yapı, Çebi Yapı ve Liv Yapı imzası ile hayata geçirilen Gülpark Suits Sefaköy'de yükseliyor

Gülpark Suits Sefaköy'de yükseliyor!

 Gül Yapı, Çebi Yapı ve Liv Yapı imzası ile hayata geçirilen Gülpark Suits Sefaköy'de yükseliyor. 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alan Gülpark Suits 41 det daireden oluşuyor. Gülpark Suits satılık daire büyüklükleri 93 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiyor. 

Gülpark Suits sosyal imkanları içerisinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik ve Türk hamamı yer alıyor. Gülpark Suites daire özellikleri içerisinde ise; ebeveyn banyosu, ısı pay ölçer, ankastre beyaz eşya, ebeveyn giyinme odası, merkezi ısıtma ve balkon bulunuyor. 

Gülpark Suits teslimlerinin ise 2016 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin bulunduğu Gülpark Suits, 10 katlı tek bloktan meydana geliyor. Gülpark Suits fiyatlarının ise 378 bin lira ile 750 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede banka kredisi kullanılabiliyor. 

İstanbul Sefaköy'de yükselen Gülpark Suits merkezi konumu ile dikkat çekiyor. 212 AVM'ye 3 kilometre uzaklıkta bulunan Gülpark Suits, Atatürk Havalimanı'na da çok yakın bir mesafede yer alıyor. Projede dairelerin yanı sıra ofis, mağaza ve süpermarket yer alıyor. 

Gülpark Suits adres bilgisi : İnönü Mahallesi Maslak Çeşme Caddesi No: 1 Sefaköy - Küçükçekmece - İstanbul 

Gülpark Suits iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 471 04 20 
Web adresi : www.gulparksuits.com
E-posta adresi : satış@gulparksuits.com

"Gülpark Suits Sefaköy'de yükseliyor!" Başlıklı Haberin Galerisi

Gülpark Suits Sefaköy'de yükseliyor!

Gülpark Suits Sefaköy'de yükseliyor!

Gülpark Suits Sefaköy'de yükseliyor!

Gülpark Suits Sefaköy'de yükseliyor!

Firma Bilgisi: Gül Yapı - Çebi Yapı - Liv Yapı
Proje Bilgisi: Gülpark Suits