Gülsa Ebay Gökdeniz Kartal!

Gökdeniz Kartal için hazırlanan avantajlı ödeme planına göre, yüzde 10 peşinatla daire sahibi olmak mümkün

Gülsa Ebay Gökdeniz Kartal!

Gülsa İnşaat ile Ebay Yapı ortaklığında İstanbul Anadolu Yakası'nda hayata geçirilen Gökdeniz Kartal'ın 2016 yılının Nisan ayında teslim edilmesi bekleniyor. Proje, Mimar Ömer Çamoğlu imzası taşıyor. 

Toplam 7 bin 80 metrekarelik arazi alanı üzerinde inşa edilen Gökdeniz Kartal'ın inşaat alanı 35 bin metrekare olarak hesaplanıyor. 2 blok halinde yükselen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe dubleksi olmak üzere 17 farklı tipte 204 adet daireye yer veriliyor. 

6 bin metrekarelik bahçe alanı bulunan Gökdeniz Kartal'ın sosyal donatıları içerisinde; havuz (yarı olimpik ve çocuk), fitness (teknolojik ekipmanlar), sauna, tenis, basketbol, cafe, tv salonu, çocuk parkı, yürüyüş parkuru, yaz bahçesi bulunuyor. 

Merkezi bir lokasyonda hayat bulan Gökdeniz Kartal; metroya, deniz otobüsüne, E5'e, sahil yoluna, marinaya, Kartal Merkez'e, Anadolu Adliyesi'ne, Kartal Hastanesi'ne ortalama 7 dakikalık yürüme mesafesinde. 

Ayrıca araçla; Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 20 dakika, Kadıköy'e 15dakika, Fenerbahçe Stadı'na 13dakika, Türk Telekom Arena'ya 35 dakika, Beşiktaş'a 30 dakika ve Yalova 45 dakika uzaklıkta. 

Gülsa Ebay Gökdeniz Kartal için hazırlanan kampanyalı ödeme planına göre; tutarın yüzde 10'u peşinat olarak veriliyor. Yüzde 15'lik kısmı teslim tarihinde ödeniyor. Geriye kalan tutar için ise 60 aya kadar 0 faizle vade yapılıyor. 

Ya da tutarın yüzde 10'u peşinat olarak veriliyor. Yüzde 2 oranında bir indirim yapılıyor. Yüzde 15'lik kısmı teslim tarihinde ödeniyor. Geriye kalan tutar için ise 36 aya kadar 0 faizle vade yapılıyor. 

Firma Bilgisi: Gülsa Inşaat Bay Yapı Ortak Girişimi
Proje Bilgisi: Gökdeniz Kartal