Gülsa İnşaat Bay Yapı Gökdeniz Kartal!

“Yılın En Stil Konut Projesi” seçilen Gökdeniz Kartal, Gülsa İnşaat ve Bay Yapı ortaklığında inşa ediliyor

Gülsa İnşaat Bay Yapı Gökdeniz Kartal!

2014 yılının Mayıs ayında Gülsa İnşaat ve Bay Yapı ortaklığında temeli atılan Gökdeniz Kartal’ın 2016 yılının Şubat ayında teslim edilmesi planlanıyor. Proje, Anadolu Yakası’nın hızla gelişen bölgesi Kartal’da yer alıyor.

70 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Gülsa İnşaat Gökdeniz Kartal, 7 bin 80 metrekarelik arazi alanı üzerinde konumlanıyor. Projenin inşaat alanı 35 bin metrekare, yeşil alanı 5 bin metrekare ve sosyal tesis alanı ise 1.000 metrekare.

Mimar Ömer Çamoğlu tarafından tasarlanan Bay Yapı Gökdeniz Kartal, 26 katlı 2 blokta toplam 204 adet daireden meydana geliyor. Dairelerin tavan yüksekliği 3.20 metre olan projede her daireye bir araçlık otopark alanı ayrılıyor.

1+1’den 4+1’e kadar farklı tip, cephe ve büyüklükte daire seçeneği sunulan Gökdeniz Kartal Evleri’nde yarı olimpik yüzme havuzu ve çocuk havuzu, fitness center, sauna, tenis ve basketbol sahaları, cafe, TV salonu, çocuk parkı, yürüyüş parkuru ile yaz bahçesi bulunuyor.

Gülsa İnşaat Bay Yapı Gökdeniz Kartal!

Gülsa İnşaat Bay Yapı Gökdeniz Kartal; metro, deniz otobüsü, E-5 karayolu, sahil yolu, marina, adliye, hastane, sinema ve kültür merkezi gibi noktalara ortalama 7 dakikalık yürüme mesafesi. Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kadıköy’e 15 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 20 dakika, Telekom Arena’ya ise 35 dakikalık uzaklıkta.

 

Gülsa İnşaat Bay Yapı Gökdeniz Kartal!

 

 

Proje Bilgisi: Gökdeniz Kartal