Gültaş Meydan Halkalı projesi!

Gültaş Meydan Halkalı projesinde teslimlerin 2017 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor

Gültaş Meydan Halkalı projesi!

Gültaş İnşaat, İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece ilçesine bağlı Halkalı'da yeni bir proje hayata geçiriyor. 4 blok halinde yükselen Meydan Halkalı, toplam 287 adet daire ve 47 adet ticari üniteden meydana geliyor.  

Halkalı Meydan projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde daire tipleriyle dizayn ediliyor. Projede fiyatlar minimum 295 bin TL'den başlayarak yükseliyor. Firma tarafından farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Alt kısmında dükkanların, üst tarafta ise dairelerin yer alacağı Gültaş Meydan Halkalı, rezidans konsepti ile oluşturuluyor. Proje sosyal olanaklar kapsamında; spor alanları, fitness, sauna, otopark gibi ortak kullanım hizmetlerini sunuyor.  

Genel olarak Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar bölgelerini tercih eden Gültaş İnşaat bu kez Halkalı'da yeni bir yatırım yapıyor. Karma bir proje olacağı belirtilen proje; Avrupa Konutları Atakent 3 projesine çok yakın mesafede inşa ediliyor. Gültaş Halkalı Meydan projesi, firma bünyesinde daire sahibi olmak isteyenlere 12 aya kadar vade farkı olmadan ödeme seçeneği imkanı sağlıyor.  

Firma Bilgisi: Gültaş Inşaat
Proje Bilgisi: Meydan Halkalı