Gümüş Panorama projesi!

Uçar Group imzası taşıyan Gümüş Panorama projesi İstanbul Esenyurt'ta hayata geçiriliyor

Gümüş Panorama projesi!

Uçar Group imzası taşıyan Gümüş Panorama projesi İstanbul Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. 19 bin 200 metrekare arsa alan üzerinde konumlanan proje 627 adet daireden oluşuyor. Gümüş Panorama projesi satılık daire büyüklüklerinin ise 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişmesi bekleniyor. 

Gümüş Panorama projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; çocuk yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, süs havuzu, yürüyüş parkuru, kameralı güvenlik, güvenlik, şelale ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Projenin daire özellikleri arasında ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Gümüş Panorama projesi!

Gümüş Panorama projesi fiyatları, ödeme seçenekleri ve daire tipleri henüz açıklanmadı. Projenin özellikleri ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Gümüş Panorama projesinin teslimlerinin 2017 yılı içerisinde yapılması bekleniyor. Ruhsat aşamasında olan projenin yıl sonuna kadar satışa çıkarılması planlanıyor. 

Esenyurt Barbaros Hayrettin Mahallesi'nde hayata geçirilen Gümüş Panorama projesinde 30 dükkandan oluşan açık bedestenin üzerinden camdan su yolu geçecek. Gn ışığı da bu camdan geçerek çarşıya ulaşacak. Gümüş Panorama 10 blok halinde tasarlandı. Proje göl ve deniz manzarasına hakim. Gümüş Panorama projesi yıl sonuna kadar satışa çıkarılacak. 

Gümüş Panorama projesi!

Gümüş Panorama adres bilgisi : Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi Şehitler Caddesi No: 8/294 Esenyurt - İstanbul 

Gümüş Panorama iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 853 64 71
Web adresi : gumuspanorama.com
e-posta adresi : info@ucargrup.com

Firma Bilgisi: Uçar Group
Proje Bilgisi: Gümüş Panorama