Gümüş Residence Son Sistem Konutları Sunar!

Gümüş Residence çağdaş bir yaşam ortamı, depreme dayanıklı yapı, kaliteli malzeme ve konforlu standartlarda daire arayanlar için ideal bir seçim olacaktır

Gümüş Residence Son Sistem Konutları Sunar!

Gümüş Residence çağdaş bir yaşam ortamı, depreme dayanıklı yapı, kaliteli malzeme ve konforlu standartlarda daire arayanlar için ideal bir seçim olacaktır. İstanbul Beylikdüzü- Esenyurt'da yapılan Gümüş Residence; 1+0 46 metrekare, A tipi 1+1 66 metrekare, B tipi 1+1 67 metrekare olarak tasarlanmıştır.
Ulaşım sorunu olmayan, 1+1 daire arayanlar için hatta isteğe bağlı olarak eşyalı da olabilirliği tercih sebebidir.

Gümüş Residence'nin özellikleri
Gümüş Residence'nin özellikleri; 24 saat sesli görüşme özelliği olan güvenlik, girişlerde lobi, merkezi anten, tüm alanlarda merkezi jeneratör, girişlerde otomatik kontrol, ortak alanlarda yangın detektörleri, kapalı oto park ve oto parktan katlara asansörle çıkış, laminant döşeme, tüm dairelerde ankastre set ( Arçelik ve dengi markalarda) merkezi sistem ısıtma, merkez, sistem havalandırmanın dışında, Türk hamamı, fitness center, masaj salonu gibi ortak alanlar günün yorgunluğunun atılacağı sağlıklı ortamlardır. Çalışan ve tüm gün yorulan kişiler trafik sıkıntısı çekmeden, kapalı otoparktan direk asansörle dairesine çıkarak, konforlu bir yaşamı hak etmektedirler.

Market, kafe, dinlenme ortamları, alışveriş mekanlarına sahiptir. Dışarıya çıkmayı gerektirecek bir ihtiyacın bulunmadığı, her şeyin bir arada bulunduğu bir ortamdır. www.emlakwebtv.com/kategori/guncel-62 sitesinden her tercihe göre konut bulunabileceği gibi özellikle de residence ve 1+1 ya da 1+0 isteyenler için Gümüş Residencenin dairelerini foto galeriden görebilir, sanal turda gezerek en ince ayrıntılarına kadar izleyebilir, planlarını ve konumlarını görerek seçim yapabilirsiniz.

 

Proje Bilgisi: Gümüş Residence