Gümüşlük Nar Evleri!

Gümüşlük Nar Evleri, Doğa Yapı güvencesi ile Muğla Bodrum'da hayata geçiriliyor

Gümüşlük Nar Evleri!

Gümüşlük Nar Evleri, Doğa Yapı güvencesi ile Muğla Bodrum'da hayata geçiriliyor. 2016 yılı Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Gümüşlük Nar Evleri projesi az katlı mimarisi ve özellikleri ile yatırımcı ve oturum için ev arayanların dikatini çekiyor. Satışlarının 1 Mart 2016 tarihinde başlaması planlanan projede satış işlemlerinden hemen sonra tapular verilebiliyor. Gümüşlük Nar Evleri projesinde daireler ankastre ürünler ve beyaz eşyalar ile teslim ediliyor. Yaz-kış oturuma uygun olan proje sezonluk kiralamalar için de uygun. 

Gümüşlük Nar Evleri!

1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde büyüklükleri 72 metrekare ile 119 metrekare arasında değişen 18 adet dairenin yer aldığı Gümüşlük Nar Evleri projesi 4 bin 332 metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. Nar Evleri Gümüşlük toplam 6 bloktan meydana geliyor. Nar Evleri'nde 3 bin 602 metrekarelik alan ise yeşil alanlar için ayrıldı. Gümüşlük Nar Evleri projesinde 1+1 daire alanları 72 metrekare, 2+1 dubleks daire alanları 102 metrekare, 3+1 daire alanları ise 119 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Gümüşlük Nar Evleri!

Ev sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Gümüşlük Nar Evleri fiyatları 360 bin TL'den başlayıp 600 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projeden ev alan ilk 3 kişiye ise liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim yapılıyor. Bodrum Gümüşlük'te yükselen Nar Evleri Gümüşlük, sahile 1 kilometre, Turgutreis'e 5 kilometre, Yalıkavak'a 10 kilometre, Bodrum Merkez'e 19 kilometre uzaklıkta.                          

Firma Bilgisi: Doğa Yapı
Proje Bilgisi: Gümüşlük Nar Evleri