Güncel Konut Projeleri Ankara!

Güncel Konut Projeleri Ankara İncek, Çankaya ve Eryaman bölgelerinde yoğunluk kazanıyor

Güncel Konut Projeleri Ankara!

Güncel konut projeleri Ankara’da olduğu gibi başta İstanbul, İzmir gibi büyükşehirlerimizin birçoğunda hızla yapılıyor. Güncel konut projeleri özellikleriyle, fiyatlarıyla, firmaların önemli yatırımları arasında yerini alıyor.

Güncel konut projeleri kış mevsiminin de gelmesiyle beraber ödeme planları ve kampanyalarında güncellemelere gitti. Farklı ödeme seçeneklerinin sunulduğu güncel konut projeleri İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında hızla devam ederken, güncel konut projeleri Ankara’nın İncek bölgesinde yükselişe geçiyor.

Güncel Konut Projeleri Ankara!

1.Endora Göksu
Endora Göksu, güncel konut projeleri Ankara’da yer alıyor. Ekim 2016 tarihinde teslim edilmesi planlanan Endora Göksu 16 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Endora Göksu toplam 160 adet daireden meydana geliyor. Arıkan Gündüz Toprak Yapı projesi olan Endora Göksu daire büyüklükleri 153 metrekare olarak tasarlanıyor. Endora Göksu 14 katlı 3 blok olarak inşa ediliyor. Endora Göksu Eryaman’da yükseliyor.

2.Nefis Çankaya Evleri
Güncel konut projeleri Ankara Çankaya’da yer alan Nefis Çankaya Evleri büyüklükleri 79 metrekare ile 356 metrekare arasında değişiyor. Nefis Çankaya Evleri 209 adet daireden meydana geliyor. Nefis Çankaya Evleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden oluşuyor. Nefis Çankaya Evleri’nin 2017 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

3.Kumru Ankara
Kuzu Grup projesi olan Kumru Ankara 10 bin 609 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Kumru Ankara büyüklükleri 66 metrekare ile 297 metrekare arasında değişen dairelerden meydana geliyor. Kumru Ankara teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor. Kumru Ankara 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden oluşuyor. Kumru Ankara 3 bin 920 metrekare de ticari alan bulunuyor.

4.İnci vadisi
44 adet daireden meydana gelen ve 22 katlı tek kule olarak tasarlanan İnci Vadisi Evleri Akyol İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. İnci Vadisi 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. İnci Vadisi’nde teslimlerin 2016 yılında yapılması planlanıyor. İnci Vadisi daire büyüklükleri 211 metrekareden başlangıç gösteriyor.