Günde 33 TL’ye ev sahibi olma fırsatı

Sultanbeyli’de yer alan Sinpaş Liva Turkuaz projesinde, günde 33 TL’ye ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Günde 33 TL’ye ev sahibi olma fırsatı

06.11.2013 / Posta Gazetesi

Gayrimenkul sektöründe 40. yılına girmeye hazırlanan Sinpaş Yapı, TEM bağlantı yolları, yakın güzergahtaki üçüncü köprü ve metro projesi ile İstanbul’un değer kazanacak bölgelerinden biri olan Sultanbeyli’de inşa ettiği Liva projesinde yeni bir kampanyaya imza atıyor. Buna göre, Liva Turkuaz’da, günde 33 TL’ye ve hemen teslim avantajıyla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

İlk etabın teslimlerine Eylül ayında başlanan projenin 2. etabında daire seçme ve ilk satın alma avantajı sunuluyor. 1+1’den 4+1’e kadar bahçe katı, normal kat ve teras katı gibi farklı seçeneklerin satışa sunulduğu Liva Turkuaz’da 1+1’ler günde 33 TL’den, 2+1’ler günde 61 TL’den ve 3+1’ler ise günde 78 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Liva’da hobi akademisi 

Sinpaş Yapı’nın ilk defa bu projesinde hayata geçireceği “Hobi Akademisi”ne de ev sahipliği yapan Liva Turkuaz’da, hem yetişkinler hem de gençler için yabancı dil eğitimleri, spor, resim ve Özgür Şef ve ekibinin yönetiminde yemek kursları verilmesi planlanıyor. Projede Hobi Akademisi’nin yanı sıra; yüzme havuzları, squash salonu, Türk hamamı, sauna, kafeler ve kış bahçeleri, çocuk oyun alanları, biyolojik göleti ve birçok sosyal aktivite alanı yer alıyor.